Як перезапустити експлорер. Як змінити в експлорері стартову сторінку.

Якщо в процесі роботи на комп'ютері система зависла, пропали значки робочого столу, не зневіряйтеся. Якщо клавіатура і миша не перестали відповідати, ви ще можете врятувати становище. Вам потрібно вручну перезапустити програму explorer.exe, на основі якого і працює операційна система Windows.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Натисніть комбінацію клавіш для виклику диспетчера задач, про яку ви напевно чули. Натисніть відразу на три кнопки Ctrl + Alt + Del. Запуститься вікно «Диспетчера завдань». У деяких системах може з'явитися вікно з вибором користувача. Натисніть на кнопку «Запустити диспетчер задач». Якщо у вас відключена дана команда, включити можна буде тільки з правами адміністратора, через «Облікові записи користувачів».
2
На першій вкладці «Додатки» відображаються всі запущені в даний момент програми. Вам потрібно натиснути на кнопку «Нова задача». У діалоговому вікні вам буде потрібно вказати на місце розміщення програми explorer. Натисніть кнопку «Файл». Далі клікніть клавішею миші по вкладці «Нова задача». Введіть команду C: Windowsexplorer.exe, щоб запустити експлорер в «Диспетчері завдань». Проте варто відзначити, що перед включенням команди, потрібно відключити її. Для цього перейдіть по вкладці «Процеси».
3
Далі натисніть вкладку «Ім'я образу». Весь список процесів буде сортуватися по імені. Знайдіть у даному списку процес, який називається explorer.exe. Натисніть на ньому правою клавішею миші та виберіть пункт «Завершити процес». При цьому робота даного процесу буде повністю завершена. Не лякайтеся, їли виникнуть деякі помилки в системі.
4
Запустити explorer також можна з рядка «Виконати». Відкрийте даний пункт через меню «Пуск» (або поєднанням кнопок win + R), а потім введіть команду start explorer.exe. Після натискання на введення комп'ютер виконає вашу команду. Найпростіший спосіб в даному випадку - це перезавантажити комп'ютер. Однак не завжди їм можна скористатися. Система може зависнути якраз тоді, коли виконується важлива програма, наприклад, відбувається вивантаження даних з бухгалтерії 1С.