Як зберегти документ в формате.doc. Як змінити формат документа з pdf на doc.

doc - це формат текстових файлів, що допускає збереження форматування, з останнього десятиліття минулого століття використовуваний в якості основного текстовим процесором Microsoft Word. Через дуже великої кількості користувачів цього програмного продукту і формат набув широкого поширення. Однак з 2007 року корпорація Microsoft замінила цей формат новим (docx) і питання, яким чином зберігати документи в старому форматі, став виникати досить часто, так як колишні версії програмного продукту по -колишньому продовжують використовуватися.
Інструкція
1
Якщо в форматі doc треба зберегти документ, набраний в текстовому процесорі Microsoft Word версії 2003 або раніших, то зробити це дуже просто. Натискання клавіш ctrl + o викликає на екран діалог збереження файлу з встановленим за замовчуванням форматом doc - вкажіть назву файлу, місце для збереження та натисніть кнопку «Зберегти». Якщо текст не набрано в створеному в Word новому документі, а завантажений з файлу іншого формату (наприклад, txt), то скористайтеся командою «Зберегти як». Вона поміщена в розділ «Файл» меню програми та при виборі відкриває той же самий діалог, але в цьому випадку за замовчуванням в полі «Тип файлу» буде встановлений формат вихідного файлу. Замініть його на doc і збережіть документ.
2
Якщо ви використовуєте більш пізні версії Microsoft Word (2007 або 2010), то за замовчуванням текст, що набирає зберігається в форматі docx. Щоб змінити його на doc, як і в попередньому кроці, використовуйте команду «Зберегти як». Можливо, після зміни типу файлу і натиснення кнопки «Зберегти» додаток покаже діалогове вікно з попередженням про те, що деякі можливості формату docx не будуть збережені в doc-файлі - натисніть кнопку OK.
3
Використовуйте Microsoft Word для перетворення в doc з файлів тих форматів, які дозволяє відкривати цей текстовий процесор. Крім власних (docx, docm, dot, dotx, dotm) до таких файлів відносяться використовувані в інтернеті htm, html, xml, mht, прості текстові формати txt і rtf, формати текстових редакторів інших виробників wpd, wps, odt. Відкривши такий файл у текстовому процесорі, використовуйте команду "Зберегти як" для конвертації документа в формат doc, як це описано в попередніх кроках.
4
Скористайтеся онлайн-сервісами, якщо потрібна лише разова операція конвертації вихідного формату в doc. Наприклад, в нижній частині сторінки http://docx2doc.com з великого списку варіантів ви можете вибрати перетворення в формат doc всіх файлів, перерахованих в попередньому кроці, а на додаток ще й xls, xlsx, pdf, odp, ods і psw.