Як зшити рюкзак.

Змайструвати річ своїми руками може кожен, адже для цього не потрібно якихось спеціальних навичок і хитромудрого обладнання. Головне - це бажання! Приміром, зробити рюкзак дуже просто.
Вам знадобиться
  • Щільна тканина, матеріали на обробку, фурнітура, швейні приналежності.
Інструкція
1
Для початку нам необхідно зібрати всі необхідні для цього матеріали. Тканина вибирайте на свій розсуд, але, бажано, щоб вона була досить щільна, адже від цього залежить форма рюкзака. Можна використовувати старі джинси. Також нам знадобляться коса бейка 2 м, стрічка-липучка 5 см, шнурок довжиною в 30 см, люверси 4 шт, невеликий шматочок флізеліну.
2
Коли всі необхідні елементи на місці, можна приступати до роботи. Спочатку слід викроїти деталі. Нам необхідні 2 прямокутних шматочка 30х25 см, овальний шматочок для денця 20х12 см, квадрат 15х15 см для кишеньки, клапан 20х10 см, дві лямки 54х4 см і шматочок для ручки 20х3 см. Зазначені розміри деталей з урахуванням припусків на шви.
3
Деталі зручніше зшивати в наступному порядку. Необхідно обробити краї кишені Бейко, потім пришиваємо його на лицьову сторону одного з прямокутників. Тепер зшиваємо бокові шви основних деталей і обробляємо верхній зріз Бейко. Краю клапана також необхідно обробити косою Бейко. Щоб зробити лямки, необхідно скласти в ширину деталі лямок изнанкой наверх, зшити, потім вивернути і пропрасувати. Також робиться і ручка. Денце слід проклеїти флізеліном. Наступним етапом ми до верхнього зрізу задньої основної деталі приточують ручку, лямки, а потім клапан. До нижнього зрізу задньої деталі приточують лямки, а потім пришиваємо денце. Ось і готово тіло рюкзачка. Залишилися невеликі деталі.
4
Далі необхідно пробити по 2 люверса з одного і з іншого боку. Середину шнурка прикласти до середини верхнього зрізу основної деталі під клапаном і пришити. Залишилося пришити стрічку-липучку на виворіт клапана і лицьову сторону рюкзака. Готово! Ось так, зовсім нескладно за 2 години можна зробити симпатичний рюкзачок, подарувавши друге життя старим джинсам.