Як економити чорнило.

Практичне використання побутової та комп'ютерної техніки передбачає грамотний витрата ресурсів. Зменшення споживання деяких з них дозволить не тільки заощадити витрачені кошти, але і збільшити термін служби. Наприклад, розглянемо економне споживання ресурсів картриджів принтера.
Вам знадобиться
  • - операційна система сімейства Windows;
  • - принтер зі встановленими драйверами;
  • - текстовий редактор.
Інструкція
1
Найпоширенішим способом зменшення споживання ресурсів картриджа є активування опції «Економного споживання». Більшість моделей принтерів сьогодні вже йдуть з такою налаштуванням на борту. Для перевірки працездатності даної опції необхідно відкрити документ через будь-який текстовий редактор (Блокнот, Notepad, MS Word).
2
У вікні програми натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Друк». Перед вами з'явиться вікно налаштування друку. Натисніть кнопку «Властивості», щоб перейти до програмного контролю драйвера пристрою. Знайдіть вкладку, на якій є налаштування відображення графіки при друку, і поставте позначку навпроти рядка «Режим економії принтера». Якщо тут же ви побачите розширені налаштування, рекомендується змінити щільність зі значення «Нормальний» на «Світлий».
3
Для економії деякі користувачі просто змінюють кольору при друку. Наприклад, під час друку погано помітних ліній на монохромному картриджі використовується текст яскравих кольорів (червоний, салатовий і т.д.). Цей спосіб не є панацеєю при кольорового друку.
4
Зверніть увагу на якість використовуваного наповнювача картриджа, будь він хоч струменевий, хоч лазерний. Вторинна заправка неякісними витратними матеріалами призводить до зменшення терміну придатності, що саме по собі є причиною великої витрати матеріалів.
5
Також не варто забувати, що частина фарбувальних речовин залишається всередині корпусу принтера. Приміром, друкована головка, яка має властивість накопичувати чорнило або тонер, з часом друкує більш блякло. Причина криється в наростанні невживаної фарби і як наслідок - неповне зіткнення з папером. Зовні може здатися, що принтер виводить бліді текстури на папері.