Як давати дитині хліб.

Свіжа, хрустка скоринка, обволікаюча ніжне й ароматне м'якуш ... Що може бути смачніше хліба ?! Цей продукт встиг зарекомендувати себе ще з біблійних часів і з тих самих пір не переставав брати участь в будь-якій трапезі. Цілком природно, що малюк, звертаючи увагу на раціон харчування мами з татом, бажає ближче з ним ознайомитися. Рано чи пізно, перед кожним батьком постає питання про те, з якого віку можна давати дитині хліб.
Інструкція
1
Починайте давати малюкові сухарики і збагачене вітамінами печиво з семимісячного віку. Ці продукти значно урізноманітнюють раціон дитини. Якщо ж у цьому віці дитина все ще не вміє гризти і жувати, слід размягчать печиво в молоці і годувати їм малюка з ложечки.
2
С віку 8 місяців вводите в раціон дитини білий хліб. Що стосується порції - слід починати з 3 грам в день, і потроху збільшувати її. До року порція хліба повинна складати приблизно 15 грам в добу (1/3 шматка хліба ).
3
Починаючи з 1,5 років привчайте малюка до сушках, бубликам, прісного печінкою і т. Д. Наприклад, можете давати щось з цього на полуденок (до 50-60 грам). На жаль, на сьогоднішній день багато з перерахованих продуктів "збагачені" добавками, які цілком можуть з'явитися причиною алергічних реакцій, тому будьте уважні. Крім того, не рекомендується пропонувати крошащиеся продукти дітям, які ще не досить добре вміють пережовувати їжу. Можливо, ви помітите, що після введення в харчування малюка хліба і хлібобулочних виробів, він став страждати метеоризмом, коліками або порушенням травлення. В такому випадку, зверніться до дитячого лікаря, який допоможе з'ясувати причини.
4
З року до трьох років збільшуйте дозу хліба або хлібобулочних виробів в раціоні дитини до 60-80 грам в день. Якщо у нього немає проблем із засвоєнням пшеничного хліба , до 3 років можете вводити і житній хліб (15-20 грамів на добу).
5
Дітям віком від 3 до 6 років давайте 100-120 грам пшеничного хліба в день (сюди ж відноситься і випічка). Доза житнього хліба не повинна перевищувати 50 грамів на добу.
Зверніть увагу
Годувати малюка чорним хлібом можна тільки з трирічного віку, тому що в його склад входять олігосахариди. Дитина не в змозі їх перетравлювати на більш ранніх етапах життя. В результаті, житній хліб, поглинений в ранньому дитинстві незмінно веде до збоїв в роботі шлунково-кишкового тракту.