Як в'язати пончо. Як зв'язати пончо спицями.

Популярні в 70-і роки пончо знову в моді. Але традиційний крій набув нових рис. Взявшись за в'язання пончо, ви можете слідом за відомими дизайнерами сміливо дати волю фантазії. Розглянемо кілька базових варіантів.
Вам знадобиться
  • Подходящая пряжа, спиці.
Інструкція
1
Пончо без шва. Смугу шириною 58-60 см з'єднуємо в кільце, виділяємо 4 петлі через рівні проміжки і в'яжемо на панчішних спицях лицьовими рядами. У кожному непарному ряду виконуємо додавання з правої і з лівої сторін від зазначеної петлі. В ряду вийде 8 збільшень. В парних рядах треба провязать прібавкі.Последніе 3-4 см в'яжемо двостороннім малюнком. Край вироби варто прикрасити кистями. Можна для розділяє клини лінії виділити довільну кількість петель і зв'язати будь-яку фасонну смугу, яку використовують у виробах «реглан». Добре б оформити горловину оборкою, коміром, зав'язкою з китицями.
2
Пончо зі швом. В'яжемо смужку шириною від 38 до 40 см. Ділимо її на 4 однакові частини, в'яжемо полотно і лицьовими, і виворітними рядами. При цьому в особових рядах, по ліву та праву сторону від трьох відзначених петель і близько крайових петель, виконуємо додавання. В виворітних рядах прибавки провязиваем.У нас вийшов квадрат з розрізом по одній з діагоналей. Тепер можна вшити довгу блискавку в розріз. Добре вийде, якщо нижню частину розрізу зшити, а верхню оформити або застібкою, або короткою блискавкою.
3
Пелерина. Зв'язавши 15 см полотна, змінюємо ритм додатків. Робимо 8 додатків в кожному 6-му або 4-му ряду. Виріб буде розширюватися більш плавно. Отримаємо щось, схоже на пелеріну.Застежку і горловину оформляємо аналогічно попереднім варіантам.Пончо - це модний і стильний одяг. В'язати його зовсім не важко. Ця ексклюзивна річ може стати як прикрасою вашого власного гардероба, так і відмінним подарунком для подруги.