Як записати фото на DVD-диск.

Зберігати на комп'ютері фотоархів зручно, але не безпечно - при поломці жорсткого диска можна втратити всю міститься на ньому інформацію. Тому цінні файли, в тому числі і фотографії, краще копіювати на DVD-диск. Дані на компакт-диску можуть зберігатися десятиліттями: записавши їх один раз, ви назавжди забудете про загрозу їх втрати.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - DVD-рекордер;
  • - DVD-диски.
Інструкція
1
Ви можете помістити ваші фотографії як на однократно записуваний, так і на перезаписуваний диск. Другий варіант зручніше тим, що ви зможете згодом редагувати ваш фотоархів , додаючи (при наявності вільного місця) або видаляючи фотографії. Але в цьому випадку зберігається загроза випадкової втрати даних при перезапису. Одноразово записуваний диск не дозволяє нічого на ньому міняти, зате має практично абсолютною надійністю.
2
Для запису фотографій на диск скористайтеся програмою Ashampoo Burning Studio. Це дуже зручна і воістину універсальна програма, що дозволяє швидко і якісно записувати будь-які файли. На відміну від широко поширеної програми Nero, вона дуже «легка» - швидко встановлюється і добре працює.
3
Для запису фотографій вставте в дисковод чистий DVD-диск (можна перезаписуваний з непотрібними даними), відкрийте програму Ashampoo Burning Studio. Виберіть опцію «Записати фали і папки», потім «Створити новий CD/DVD/Blu-ray-диск».
4
У вікні натисніть кнопку «Додати». Виберіть необхідні для запису файли, потім натисніть кнопку «Фініш». Натисніть «Далі», програма перевірить вставлений DVD-диск. Натисніть кнопку «Запис». У тому випадку, якщо запис ведеться на перезаписуваний диск з уже наявною на ньому інформацією, програма попередить вас про втрату розміщених на ньому даних.
5
Після закінчення запису програма висуне деку дисковода і проінформує про успішне закінчення запису. Використовуючи Ashampoo Burning Studio, ви можете оновити вже записаний перезаписуваний диск, додавши на нього файли або видаливши їх. Для цього виберіть у меню відповідну опцію.
6
Записати фотографії на DVD можна і за допомогою програми Nero. Для цього зручніше скористатися старою версією програми - наприклад, шостий. Останні версії Nero, особливо дев'ята і десята, дуже «важкі», беруть на себе при установці масу функцій, що не завжди зручно.
7
Для запису в Nero відкрийте програму, виберіть «Створити DVD з даними». Натисніть кнопку «Додати», виберіть необхідні файли. Натисніть кнопку «Завершено». Вставте DVD-диск і натисніть кнопку «Запис».