Як відсвяткувати срібне весілля.

Двадцять п'ять років спільного життя - срібне весілля. Вона підтверджує всю справжню цінність почуттів люблячих один одного людей. Символом річниці є срібло. Подружжя змогли пронести свою любов протягом чверті століття і пережити всі перешкоди і негаразди на своєму життєвому шляху. Срібне весілля буває лише раз у житті, і готуватися до неї треба серйозно, відповідально і завчасно. Відзначати дане торжество найкраще в тому ж самому місці, де і двадцять п'ять років тому було весілля.
Інструкція
1
Запросіть на ювілей рідних, друзів, знайомих, все тих, з ким ви хочете розділити своє щастя і відзначити торжество. Гостей на святі повинно бути не менше двадцяти п'яти чоловік, це є частиною давньої традиції.
2
Запрошення також слід розсилати не менше, ніж за двадцять п'ять днів до події. Купуйте їх у магазині або зробіть самостійно з підручних засобів.
3
Для прикраси приміщення можна використовувати повітряні кулі, стрічки, гірлянди і мішуру. Єдина умова - вони обов'язково повинні бути сріблястого кольору. Розвісьте їх по всьому приміщенню, розкладіть кулі по підлозі. Створіть святкову атмосферу.
4
Для сервірування столу вибирайте сріблясту посуд, серветки і скатертину. За столом винуватці торжества повинні обов'язково користуватися столовим сріблом.
5
На стіни розвісьте стінгазети з фотографіями, що демонструють головні події, які відбулися в житті подружжя-ювілярів. Підготуйте спеціальний альбом, в якому гості зможуть залишити свої щирі побажання.
6
Подбайте про святковому меню. Стіл повинен ломитися від різноманітності страв, делікатесів, закусок, фруктів і солодощів. Весільне торжество не повинно обійтися без короваю або величезного торта. Усім гостям має дістатися по шматочку, щоб кожен з них зміг розділити з вами ваше щастя.
7
При виборі спиртних напоїв обов'язково враховуйте смаки запрошених гостей. Напої повинні бути декількох видів, щоб кожен зміг вибрати щось для себе.
8
Сценарій срібного весілля обов'язково повинен бути цікавим. Підберіть музичний супровід свята, підготуйте ігри, різноманітні конкурси та сценки.
9
Як би не проходила ваша срібне весілля, вона повинна бути цікава і приємна вам і вашим гостям. Не допустіть того, щоб такий важливий день пройшов нудно і буденно.
Корисна порада
На срібне весілля чоловік і дружина повинні обмінятися один з одним срібними кільцями, які будуть носити на середньому пальці правої руки, поряд з обручкою.