Як зшити східний костюм. східний костюм з фатою.

Якщо ви зайнялися східними танцями, вам обов'язково буде потрібно східний костюм для виступів. Його можна легко зробити самій. Варто тільки захотіти, і ви самі для себе зробите костюм східної принцеси. Як правило, східний костюм складається з трьох частин: ліф, спідниця і пояс.
Вам знадобиться
  • Подходящая тканину, готовий ліф, прикраси, швейні приналежності.
Інструкція
1
Ліф. Самій зшити ліф дуже складно, тому краще заздалегідь підібрати в магазині вже готовий ліф і тканина для спідниці так, щоб кольори або збігалися, або поєднувалися. Щоб ліф став частиною костюма, його необхідно розшити бісером, стразами, стеклярусом. До нижньої частини ліфа можна пришити бахрому. Такі ж елементи слід підібрати для пояса та спідниці.
2
Пояс. Зшити пояс досить просто. Зазвичай його роблять у вигляді широкої рівною смуги. У танці пояс має велике значення: він, завдяки своїй обробці (бахрома, паєтки), візуально збільшує амплітуду рухів стегон відносно нерухомої верхньої частини тулуба. І пояс, і ліф слід обробляти тільки на міцну шовкову нитку або на тонку волосінь, так як під час руху в танці бісер або стеклярус можуть розрізати слабку нитку.
3
Спідниця. Тканина на спідницю може бути атласом, шифоном, органзой. Іноді використовують і стрейч. Класичний крій спідниці для східного костюма - це крій в 2 «сонця» ззаду і? «Сонця» попереду. Полотнища при такій моделі спідниці не зшиваються. Зверніть увагу на довжину спідниці. Не слід робити її занадто довгою - це заважатиме в танці. Нехай вона буде трохи вище щиколотки. Бажано щоб пояс і спідниця були скріплені, наприклад кнопками або липучками. Це допоможе поясу «не втекти» в русі.
4
Ось так просто робиться східний костюм. Звичайно, можна додавати до нього різні аксесуари та інші елементи костюма. Можна комбінувати або надягати по черзі спідницю або шальвари, можна зробити прозору накидку з органзи. Головне не переборщити, а зробити так, щоб східні красуні позаздрили вишуканості вашого костюма. Зробіть себе красивою самі, це просто!