Як підібрати антибіотик при запаленні легенів. Запалення легенів антибіотики.

Запалення легенів, або пневмонія, - це серйозне захворювання, діагностику якого повинен проводити лікар. Після встановленого діагнозу призначається стаціонарне лікування. Дуже рідко лікування пневмонії проводиться в амбулаторних умовах під безпосереднім контролем і за рекомендацією лікаря. Комплексна терапія включає в себе різні препарати, в тому числі антибіотики.
Інструкція
1
Ви не можете проводити самостійний підбір антибіотиків, так як препарати відпускаються з аптеки сумлінними фармацевтами тільки за рецептом лікаря. До того ж їх підбір вимагає великих знань в області антибактеріальної терапії з урахуванням фізіологічних показників здоров'я, а також тяжкості захворювання.
2
Самостійне лікування пневмонії може привести до серйозних ускладнень і несприйнятливості мікробів навіть до найсильніших антибіотиків. Лікар вам може призначити антибіотики пеніцилінового ряду такі як: «Амоксицилін», «Аугментин», «Ампіцилін», «Амоксиклав». Якщо ви не переносите похідні пеніциліну або раніше лікувалися більш сильними антибіотиками, то терапія підбирається індивідуально з урахуванням особливостей вашого організму і лабораторних показників аналізів.
3
Антибіотики з групи фторхінолов також широко використовуються для лікування пневмонії. Наприклад, вам можуть призначити: «Левофлоксацин», «Моксімак», «Авелокс», «Моксифлоксацин». Дана група призначається при непереносимості пеніциліну і при бактеріях стійких до групи антибіотиків пеніцилінового ряду.
4
При ускладненою пневмонії або плевриті призначають цефалоспорини або макроліди. До цефалоспоринів відносяться: «Цефуроксим», «Зинацеф», «Зіннат», «Аксетін». До макролідам - «Азитроміцин», «Азитрокс», «Суммамед», «Хемомицин».
5
Дози антибіотиків і тривалість лікування підбирається кожному пацієнту індивідуально. Крім лікування антибіотиками при пневмонії призначаються імуномодулятори, наприклад «Деринат», який знижує вірогідність важких ускладнень і прискорює одужання в кілька разів, активізуючи власні захисні сили організму.
6
Після зняття гострого процесу і нормалізації температури лікар призначить физиолечение. Під час гострої фази захворювання фізіотерапевтичні процедури протипоказані.
Пневмонія або запалення легких - це серйозне захворювання, при якому самолікування неприпустимо. Незалежно від форми і збудника хвороби для повного одужання необхідна антибактеріальна терапія.
Інструкція
1
Перше, що слід зробити при підозрі на пневмонію - звернутися до лікаря, здати кров на аналіз і зробити рентгенографію легких . Це допоможе визначити вид і форму хвороби і призначити не тільки антибактеріальний препарат, але і супутнє лікування. Не відмовляйтеся від госпіталізації, якщо лікар наполягає на внутрішньом'язовому або внутрішньовенному введенні антибіотиків . Лікування в домашніх умовах можливо лише в незапущених випадках.
2
Якщо вам призначені антибіотики пеніцилінової групи («Ампіцилін», «Амоксиклав», «Аугментин» і т.д.), при нимайте їх курсом тривалістю не менше 7-10 днів. Доза ліків залежить від вашої ваги, а кратність при ема повинна становити не менше 3-4-х разів на добу. Дотримуйтесь рівні тимчасові інтервали між при емом таблеток, пийте їх за годину до або відразу після їди.
3
Препарати фторхінолонової групи найбільш ефективні для лікування бактеріальної пневмонії. Тому якщо лікар призначив вам один з таких засобів - «Авелокс», «Левофлоксацин», «Моксімак» - пийте його один раз на добу протягом 10-14 днів. Перераховані ліки заборонені до при трансформаційних змін в педіатричній практиці і під час вагітності.
4
Якщо вам призначені антибіотики з групи цефалоспоринів («Супракс», «Зіннат», «Аксетін», «Зинацеф» і т.д.), при нимайте їх 2-3 рази в добу (залежно від тяжкості стану та рекомендацій лікаря) протягом двох тижнів. Пийте ліки відразу після їди, рясно запиваючи водою.
5
Якщо лікар рекомендує лікуватися препаратом на основі азитроміцину («Сумамед», «Хемомицин» і ін.), Пийте його один раз на добу курсом до 10 днів. Таблетку при нимайте через 2 години після при ема їжі або за годину до нього.
6
В процесі лікування (на 3-5 добу) відвідайте лікаря повторно. Якщо він вважатиме лікування малоефективним, антибактеріальний препарат може бути замінений.