Як вести боротьбу з клопами. Як боротися з клопами.

Клопи - це кровоссальні комахи, що відносяться до сімейства напівжорсткокрилих. Якщо вони з'явилися в квартирі, то позбутися від них досить складно. Необхідно вести комплексну систематичну боротьбу самостійно або запросити фахівців з санітарної епідеміологічної станції для проведення масової дезінсекції всіх квартир в під'їзді.
Вам знадобиться
  • - послуги професійних дезінсектор;
  • - хімічні засоби в рідкому вигляді або аерозолях;
  • - мило, скипидар, гас;
  • - пижмо або полин.
Інструкція
1
Щоб швидко і назавжди позбутися від клопів, запросіть СЕС або зверніться в приватні служби по обробці квартир від комах і гризунів. Вам проведуть обробку всіх квартир і під'їзду, а також підвального приміщення сучасними дезінсекційними засобами. Це допоможе вам в короткі терміни і надовго забути, що таке клопи. Обробка всіх квартир - це найефективніший метод боротьби з комахами, тому що якщо ви помітили клопів в своїй квартирі, то можна зі 100% впевненістю стверджувати, що ними заражений весь багатоповерховий будинок.
2
Для боротьби з клопами в межах своєї квартири використовуйте хімічні препарати або народні методи. Ви можете насипати в усі щілини, уздовж плінтусів і під спальними місцями порошок «Неопін» або «Ріапін». Препарати продаються в магазинах для садівників і городників.
3
Також ви можете розвести ампули з рідкими препаратами, такими як: «Лактерін», «инсектами», «Актеллік». Для використання розведіть 1 ампулу в п'яти літрах води і обробіть підлогу і стіни за допомогою розпилювача або за допомогою щітки.
4
С клопами можна боротися, використовуючи препарати в аерозолях, наприклад «карбазол», «Прима-У», «Перфос-П», «Дихлофос», «Карбофос», «Сombat Super Spray »,« Кукарача »,« Форсайт »і т.д. Для використання будь-якого препарату закрийте всі вікна і двері, приберіть продукти, винесете птахів, домашніх тварин і акваріум, окропити всі стіни, плінтуса і підлогу. Через 2-3 години провітріть квартиру, проведіть вологе прибирання.
5
Постільна білизна прокип'ятіть з одним із зазначених рідких засобів, а потім виперіть. Також всі постільні приналежності ви можете винести на мороз на кілька годин.
6
Якщо ви не хочете використовувати агресивні засоби для боротьби з клопами, то скористайтеся народними методами. Розкладіть по всій квартирі полин і пижмо, а також приготуйте міцний розчин з пижма або полину, помийте їм підлогу і обробіть стіни за допомогою розпилювача. Клопи не переносять запах зазначених трав і покинуть ваше житло.
7
Таку ж дію має запах мила і скипидару або мила і гасу. Змішайте інгредієнти в рівних частинах і обробіть підлогу і стіни. Всі ці засоби допомагають лише тимчасово позбутися клопів, комахи не гинуть від запаху, вони просто переповзають до сусідів і при першій же можливості повертаються. Тому систематично проводите обробку, щоб запах трав або мила, гасу і скипидару не вивітрюється.