Як взяти напрокат автомобіль на весілля.

Наближається день весілля, а ви ще не думали про оренду автомобіля? В такому випадку час зайнятися питанням пошуку підходящої машини напрокат впритул, адже за загальним правилом, замовити її потрібно заздалегідь.
Інструкція
1
Отже, з чого почати? Складіть список гостей і уточніть, чи немає серед них тих, хто погодиться побути «весільним водієм». Якщо ж таких охочих не знайшлося - не засмучуйтеся. Адже завжди можна звернутися в агентства, що надають автомобілі напрокат .
2
Уточніть, скільки гостей збирається поїхати з вами на урочисту реєстрацію шлюбу та прогулянку по місту (якщо ви, звичайно, цю саму прогулянку плануєте, - адже від цього залежатиме час оренди авто, що впливає на вартість). На підсумкову суму оренди впливають і інші показники: скільки часу автомобілю доведеться очікувати вас у будинку і у РАГСу, швидкість руху по трасі, віддаленість району святкування від центру міста.
3
Перелік сайтів, що пропонують вибір автомобілів на будь-який смак, величезний. Не поспішайте обмежуватися одним-двома, а ознайомтеся з різними пропозиціями. Краще уточнювати суму оренди по телефону, перш ніж відправлятися в агентство укладати договір: ціни на сайті можуть відрізнятися від реальних.
4
Вибрали агентство, і прийшли подивитися на машини навіч? Ретельно огляньте автомобілі, які ви підібрали для свого торжества і обговоріть з менеджерами найдрібніші деталі (від кольору до дати, місця і часу). Залежно від пори року, перевірте справність кондиціонера або обігрівача. В заявку може входити і вартість додаткових послуг (наприклад, прикраса автомобілів). Включіть у текст договору штрафні санкції: раптом автомобіль прибуде невчасно.
5
Уважно прочитайте договір оренди. Зазвичай спочатку вноситься частина суми за неї, а залишок виплачується водітелю.Ви можете заощадити, якщо призначите урочистості не на гарячу пору, і дата весілля припадатиме на будній день. Адже в такий час попит на послуги падає, а значить, агентства будуть готові піти назустріч вашим побажанням. Можливо також, що в агентстві діє якась акція, що стане додатковим приводом уникнути зайвих витрат.
6
Пам'ятайте, що автомобілі білого кольору коштують дорожче. Чому б вам не піти наперекір традиціям і не здивувати гостей незвичайним кольором весільного кортежу? І зовсім не обов'язково використовувати лімузин в якості ведучої машини - інші автомобілі теж можуть виглядати досить представницький.