Як вилікувати горло без ліків.

Неприємні відчуття в горлі вказують на початок захворювання. Інфекції, що викликають його, активізуються з початком осені, і поширюються вони досить швидко. Біль у горлі - не завжди привід для прийому ліків , адже таке захворювання можна вилікувати і народними методами.
Вам знадобиться
  • - масло;
  • - мед;
  • - аптечна ромашка.
Інструкція
1
Бережіть горло. При першій же появі неприємних відчуттів забудьте про напої з льодом, гучних розмовах і співах в караоке. Важливо берегти горло тому, що без сторонніх подразників його вилікування прискориться в рази.
2
Уникайте вживання їжі і напоїв як в холодному вигляді, так і в надто гарячому. Вибирайте щось середнє. Теплі їжа і напої не дратують горло, що сильно прискорює ваше одужання.
3
Використовуйте ромашку. Ця рослина має чудові лікувальні властивості. Застосовувати її можна двома способами. Або заварюйте в крутому окропі, дайте настоятися 15 хвилин і пийте з медом, або зробіть відвар і полоскайте їм горло три рази на день. Можливо суміщення двох цих способів. Протизапальні властивості цієї рослини допоможуть вам швидко залікувати горло і позбутися від супутніх симптомів застуди.
4
Пийте тепле молоко з маслом. Розігрійте кружку молока до теплого, але не гарячого стану. Додайте в нього приблизно чайну ложку вершкового масла, ретельно розмішайте до повного розчинення. Випийте цю суміш перед сном. Можна укутати шию теплим шарфом. З ранку болю стануть набагато менше, а після двох застосувань зникнуть взагалі.
5
Налийте в склянку теплу воду, додайте в неї половину чайної ложки солі, 2-3 краплі йоду. Переміщайте і полощіть цим розчином горло два-три рази на день. Антибактеріальні властивості солі та йоду витіснять інфекцію, що викликає біль в горлі.
6
Використовуйте мед. Цей продукт допомагає при безлічі захворювань, в тому числі і при проблемах з горло м. Візьміть приблизно чайну ложку меду, покладіть в рот і як можна довше розсмоктуйте його, намагаючись не ковтати. Мед буде повільно стікати по горлу, полегшуючи біль і вбиваючи інфекцію.
7
Робіть компреси. Звичайний спиртовий компрес, зроблений на ніч, прогріє горло і позбавить вас від болісної болю в ньому. Зробіть 40-відсотковий спиртовий розчин (або візьміть горілку). Злегка нагрійте його. Намочіть в розчині марлю, прикладіть до шиї. Прикрийте її целофановим пакетом для кращого утримання тепла. Зверху замотайте теплим шарфом і проведіть з цим компресом як мінімум 3 години, а краще залиште його на ніч.