Як вибрати стоматологічну поліклініку.

В індустрії моди і краси приділяється велика увага здоровою і сяючою усмішці. Та й навряд чи в сучасному суспільстві знайдеться людина, яку б мало хвилювало стан його зубів. Рано чи пізно перед кожним стає питання про вибір відповідної стоматологічної поліклініки.
Вам знадобиться
  • - довідник з адресами стоматологічних поліклінік;
  • - прейскурант цін;
  • - відгуки пацієнтів, які відвідали дану стоматологічну поліклініку.
Інструкція
1
Одна з особливостей роботи лікарів-стоматологів - це переконати пацієнтів у важливості кожного зуба. Жодна новітня технологія не в змозі замінити рідний зуб, який постійно перебуває під регуляцією нервової системи і живиться за рахунок кровоносної. Здоровий зуб завдяки цим системам не тільки добре бере участь в акті жування, але і вчасно відповідає на небезпечні подразники, оберігаючи себе і навколишнє кістка від руйнувань. Будь-яке лікування, пов'язане із заміною втраченої тканини на штучну, вимагає постійного контролю та обслуговування, тому вибір стоматологічної поліклініки - справа важлива і серйозна.
2
Не варто ставити стоматологів в один ряд з перукарями, майстрами з манікюру, масажистами. Стоматолог - він насамперед лікар, який проводить комплексне лікування, що впливає на весь організм, а не просто «пломбує».
3
При виборі поліклініки не віддавайте перевагу тим, де витрати на лікування мінімальні. Нехай вас більше хвилює питання, на чому поліклініка економить і чи буде ця економія виправдана, коли справа торкнеться вашого здоров'я. Наука не стоїть на місці, сучасні матеріали багато в чому перевершують за якістю попередні, а на їх впровадження в практику поліклініці потрібні певні витрати. Ось і постає вибір: звернутися за дешевою стоматологічною допомогою і постійно приходити на корекцію і повторне лікування (за яке теж доведеться платити), або один раз заплатити трохи більше, але забути про проблему ні на один рік.
4
Звичайно, не завжди, що дорого - якісно. Щоб не помилитися у цьому випадку, прислухайтеся до відгуків про дану поліклініці. Відгуки у світовій практиці - головні показники якості виконуваної роботи як усього медичного закладу, так і окремо взятого фахівця.
5
Важливо знайти довірчий контакт з лікуючим лікарем, в іншому випадку лікування виявиться неефективним, і вам буде потрібно пошук іншої поліклініки.