Як прибрати миготливий конверт.

Миготливий конверт на екрані телефону (мобільного або стаціонарного) - це індикатор отримання нового повідомлення або виклику. Позбутися його можна кількома способами. Іноді він з'являється навіть при видаленні всіх повідомлень на телефоні.
Вам знадобиться
  • - телефон.
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Повідомлення» вашого телефону, щоб позбутися від миготливого конверт а. Часто ця проблема виникає через збережених старих повідомлень на сім-карті, і тоді внизу екрану постійно блимає білий конверт ик. Далі виберіть пункт «Функції», перейдіть в «Повідомлення на Sim». Перегляньте всі повідомлення, видаліть непотрібні, а потрібні скопіюйте в пам'ять телефону. Перевірте телефон на наявність миготливого конверт ика.
2
Переконайтеся, що пам'ять вашого телефону чи не переповнена. Іноді миготливий конверт ик на екрані може свідчити про те, що отримали нове повідомлення, але його неможливо зберегти через відсутність вільного місця. Перейдіть в налаштування повідомлення свого телефону, встановіть опцію збереження повідомлень на карту пам'яті.
3
Потім перейдіть в «Повідомлення» - «Вхідні», видаліть непотрібні. Щоб видалити всі смс-повідомлення одночасно, перейдіть в пункт «Функції», пункт «Відзначити/зняти позначку», виберіть команду «Відзначити всі». Потім виберіть пункт «Функції» - «Видалити», клацніть «Так». Перезавантажте телефон.
4
Приберіть миготливий конверт з телефону Nokia 5530 XpressMusic. Якщо в правому верхньому куті блимає конверт , на екрані з'явилося повідомлення SIM memory full, але SIM-карта не містить смс-повідомлень, це може бути через те, що ви вставили в новий телефон стару сімку, а новий апарат може не бачити старих смс-ок.
5
Тому вставте картку в старий телефон, видаліть всі повідомлення, які містяться на сім-карті, щоб прибрати конверт з екрану телефону. Також це може бути повідомлення про повідомленні електронної пошти. Щоб їх відключити, перейдіть в налаштування електронної пошти на телефоні, приберіть прапорець з пункту «Оповіщення».
6
Приберіть миготливий конверт зі стаціонарного телефону. Він може свідчити про нову подію, наприклад про пропущений виклик. Перевірте папку повідомлень, а також журнал викликів, голосову пошту і автовідповідач, миготливий індикатор з екрану зникне.