Як зняти акумулятор з Фабії.

В кожному автомобілі встановлений акумулятор . Саме він дозволяє автономно працювати сигналізації та заводитися автомобілю. Рано чи пізно його доводиться міняти. І ось тут у багатьох автовласників виникає проблема із зняттям акумулятор ной батареї.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ;
  • - бавовняні рукавички;
  • - керівництво по експлуатації Шкода Фабія
Інструкція
1
Встановіть ваш автомобіль на рівну площадку. Найкраще проводити процедуру зняття акумулятор а в гаражі. Це дозволить уникнути попадання вологи і снігу в підкапотний простір, якщо на вулиці йде сніг або дощ. Увімкніть гальмо стоянки. Заглушите автомобіль і вийміть ключі із замка запалювання. Відкрийте капот, дістаньте упор і вставте його в паз, розташований на внутрішній частині капота. На останніх моделях Фабії завод-виробник почав встановлювати газові стійки. Якщо вони у вас стоять, то необхідно всього лише максимально розкрити капот, а потім трохи його опустити. Стійки автоматично зафіксуються.
2
Якщо у вас встановлена сигналізація, живиться від акумулятор а, її потрібно відключити. Стандартну сигналізацію відключають від'єднанням клеми, що йде від блоку. У тому випадку, якщо у вас встановлена супутникова сигналізація, нічого відключати не потрібно, так як у такого типу сигналізації завжди стоїть окремий акумулятор . На пульт дистанційного керування автомобілем прийде сповіщення, як тільки ви вимкніть основний акумулятор . Можливо, вам подзвонить диспетчер, якому вам необхідно підтвердити факт самостійного відключення акумулятор ной батареї, назвавши секретний код.
3
Загляньте під капот. Праворуч ви побачите пластиковий кожух, який закриває акумулятор ную батарею. Його необхідно зняти. Цей кожух кріпиться на пластикові засувки. Всього їх п'ять штук по всьому периметру. Знайдіть їх зразкову розташування. Потім почніть акуратно відгинати кожух за один з країв. Робіть все дуже плавно, щоб ненароком не зламати крихкий пластик. Ні в якому разі не намагайтеся підчепити кожух якимось гострим предметом! Не забудьте одягнути бавовняні рукавички. Таким чином відключіть усі п'ять засувок і зніміть кожух. Розкрийте захисні пластинки, що закривають клеми акумулятор а. Гайковим ключем розкрутіть болти. Після цього акуратно зніміть спочатку мінусову клему, а потім плюсову. Дроти акуратно покладіть так, щоб вони не торкалися один до одного. Відкрутити гайку, яка тримає кріплення акумулятор а. Зніміть кріплення і вийміть акумулятор ную батарею з поглиблення.