Як пов'язати річну шапочку гачком. Зв'язати дитячу літню шапочку гачком.

В'язані речі і аксесуари освіжають і додають шарму будь-якого гардеробу. Влітку найбільш актуально виглядають шапочки, пов'язані гачком . Виготовлення такої речі займе не більше трьох годин, а результат вас приємно порадує.
Вам знадобиться
  • - бавовняна пряжа білого кольору - 100 г;
  • - гачок № 2-2,5 - 1 шт;
  • - атласна стрічка ніжно-рожевого кольору - 50 см.
Інструкція
1
Зв'яжіть гачком ланцюжок з 5 повітряних петель і замкніть її в коло з'єднувальним стовпчиком. З кожним наступним рядом замикайте коло з'єднувальним стовпчиком.
2
Щоб почати новий ряд, наберіть 2 повітряних петлі для підйому. Зв'яжіть 7 напівстовпчиків з накидом і замкніть коло.
3
Наступні 2 ряди в'яжуться з метою розширення вироби. Набирайте на початку кожного ряду по 2 повітряні петлі, далі пров'язуйте по 2 напівстопчиком з накидом з кожної петлі попереднього ряду.
4
Третій ряд починайте також з двох петель для підйому. Вив'язувати 2 напівстопчиком з накидом з однієї петлі кожного ряду, потім по 1 напівстовпчиками на кожен з двох наступних нижніх напівстовпчиків. Дія повторюйте до кінця ряду.
5
Четвертий ряд вив'язувати без додавання петель.
6
На п'ятому та шостому ряду спочатку наберіть 2 повітряні петлі, далі на кожні 4 нижніх напівстопчиком в'яжіть по одному напівстовпчиками, на 5 напівстовпчиками нижнього ряду пров'яжіть 2 напівстопчиком з однієї петлі. Повторюйте так до кінця ряду.
7
Сьомий ряд в'яжіть без додатків.
8
Восьмий ряд в'яжіть аналогічно описаному принципу в пункті 6, збільшуючи інтервал між двома напівстовпчиками, пов'язаними на одній нижній петлі з 4 на 5 петель.
9
З дев'ятого ряду по п'ятнадцятий в'яжіть без додатків.
10
Шістнадцятий ряд в'яжіть як і перший: по 2 напівстопчиком з накидом з кожної петлі нижнього ряду.
11
Якщо в'язати інші ряди так само, як і останній ряд до потрібного розміру, то отримаєте оборочку на шапочці, яка стане родзинкою вашого виробу.
12
На завершення всього візьміть атласну стрічку і Протягніть її в нижню частину шапочки. Кінці стрічки можете зав'язати бантиком, або акуратно заховати їх зсередини шапочки.
Зверніть увагу
Замість стрічки можна використовувати різні декоративні прикраси: квіти, намистинки.
Корисна порада
На літню шапочку використовуйте бавовняну пряжу, шапочка, пов'язана гачком з використанням акрилової пряжі вийде жорсткою і щільною. Така пряжа робить важчою вироби, так що для літа вони підійдуть не завжди.