Як зав'язати нитку йо йо. Як зробити йо-йо своїми руками.

Йо-йо - це іграшка, яка відома людству давним-давно. Колись вона навіть використовувалася як своєрідне зброю. Іграшка являє собою дві півсфери (диска), з'єднані між собою віссю, до основи цієї осі прикріплена нитка. Багато охочих гратися з такою забавою зазвичай рано чи пізно задаються питанням як зав'язати нитку йо-йо, яка при тривалому використанні зношується?
Вам знадобиться
  • - нитка для йо-йо;
  • - йо-йо.
Інструкція
1
Для початку купіть нитку (мотузку) для йо-йо, в тому магазині, де була придбана іграшка. У наборі зазвичай близько 100 різнокольорових мотузок. Візьміть мотузку в руку і відповідно до зростання обчисліть її необхідну довжину. Оптимальна довжина нитки дорівнює відстані від пупка (середини живота) до підлоги плюс 10 см, з них 2 см для петлі кріплення, а 8 см для зачеплення нитки за руку під час гри.
2
Наступна дія - утворення петлі. Для цього зробіть невелике колечко, складіть раніше відведені 8 см нитки овдовіле і посередині зав'яжіть самозатягується подвійний вузол. В результаті вийде петля. Ображати залишився короткий кінець мотузки.
3
Одягніть петлю на середину пальця (краще середнього) «робочої руки» (правої або лівої), після цього затягніть її, таким чином, щоб залишилася тільки невелика петелька, фиксирующаяся під час гри на пальці.
4
Тепер приступайте до кріплення нитки йо-йо. Для цього розкрутіть іграшку, візьміть зворотний кінець нитки і злегка прокручивайте в руці, щоб він расслоился на дві нитки. Натягніть (надіньте) вийшла петлю на підшипник йо-йо.
5
Ну, ось нитка йо-йо зав'язана, тепер зберіть іграшку і випробуйте її в дії. Деякі гравці іноді прокручують нитку кілька разів навколо осі підшипника, отримуючи при цьому подвійну петлю, яка забезпечує більшу віддачу.
6
Щоб накрутити нитку покладіть палець між напівсферами йо-йо і зробіть 1 оборот нитки, щоб вона пройшла кругом пальця. Після цього відсуньте палець, з обмотаною навколо нього ниткою, і зробіть чотири звичайних витка. Потім приберіть палець і далі намотуйте нитку . Врахуйте, що якщо накрутите нитку за годинниковою стрілкою, тим самим підсилите закрученность, якщо навпаки, ослабите.
7
Для гри тримайте іграшку в руці долонькою вгору. Нитка повинна тягнутися від середнього пальця і зверху обгортають навколо йо-йо, в іншому випадку не вийде добре кинути іграшку.
8
Після виконання вищеописаних маніпуляція йо-йо можна використовувати для приємного проведення часу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3_7inTM4lEQ