Як оформити дизайн-проект.

Від того, що нас оточує, залежить здоров'я і душевний стан людини. Інтер'єр, в якому живе людина, повинен вселяти найдобріші почуття. Розробка конкретного дизайн- проекту є дипломною роботою випускників факультетів дизайнерського напрямку. Як оформити дизайн-проект?
Інструкція
1
Правильно оформіть титульний лист. У верхній частині напишіть повну назву вашого навчального закладу. Обов'язково вкажіть тему роботи, свої прізвище та ім'я, прізвище та ініціали свого наукового керівника, його звання.
2
Напишіть план, який повинен співпадати з тим, що написано в самій роботі. У плані вкажіть всі заголовки з підпунктами, нумерацію сторінок.
3
Починайте роботу з вступу (введення). Це візитна картка роботи. Тут обґрунтуйте, чому ви вибрали створення саме цього проекту дизайну (квартири, офісу, городу і т.д.), як оцінюєте його з точки зору сучасності, яка мета створення саме такого інтер'єру, які завдання вирішує в сприйнятті людиною. Виберіть стиль оформлення інтер'єру (класичний, бароко, модерн і т.п.).
4
Далі пишіть основну частину роботи, яка включає в себе не менше двох розділів, пов'язаних між собою логічно з послідовними переходами. До опису дизайн- проекту прикладіть креслення приміщення або якогось простору із зазначенням точних розмірів, точного розташування меблів, предметів інтер'єру і т.д. Використовуйте кольори та їх відтінки для передачі свого задуму. Якщо схема представлена у спрощеному вигляді, то обов'язково докладно розшифруйте умовні позначення.
5
Вкажіть, з яких художніх елементів складатиметься прикраса інтер'єру, з яких матеріалів вони будуть виготовлені, якої форми вони будуть. Обґрунтуйте вибір кольору стін, підлог, штор, світильників і т.д. Найяскравішими повинні бути предмети, що несуть смислове навантаження. Пам'ятайте, що кожна річ цінна корисністю та красою.
6
У висновку зробіть висновки, розмірковуючи, досягли ви поставленої мети своїм дизайн-проектом, чи можливі перспективи вивчення проблеми в подальшому, запропонуйте практичні рекомендації щодо поліпшення інтер'єрів даного стилю.
7
В кінці вкажіть список літератури.