Як святкувати день ангела. Як святкувати свої іменини.

Іменини, звані також днем ангела , вважаються особливим святом. Присвячується цей день небесному покровителю, який не тільки захищає людину на землі від бід, але і просить за нього перед Богом. Такий винятковий день і має проводитися виключно, відрізняючись чимось від інших будніх днів.
Інструкція
1
В день ангела організуйте святкову трапезу для своїх найближчих друзів і родичів. Пам'ятайте, що іменини припадають завжди на пісний день, тому частування для гостей приготуйте тільки пісні.
2
Спечіть, наприклад, коровай або пиріг. Якщо гостей на святі буде небагато, то піднесіть маленький пиріжок кожному, висловлюючи таким чином свою вдячність за їх прихід в будинок.
3
Обов'язково запросіть на це свято своїх хресних, адже вони вважаються самими почесними гостями, яким неодмінно слід залишити найкрасивіший і смачний шматок пирога.
4
Приготуйте блюдо, яке вказувало б на ім'я вашого ангела -покровітеля або на його діяння (риба на день іменин Петра або пиріжки із захованими всередині монетками в день Святого Матфея).
5
З міцних напоїв запропонуйте червоне вино, що не суперечитиме церковним канонам. Інші спиртні напої в день ангела краще не вживати: це вважається неприйнятним.
6
Постарайтеся створити затишну домашню атмосферу, адже день ангела - це тихе і спокійне спілкування, яке приносить духовне збагачення і радість. Вимкніть світло, розставте свічки, скористайтеся ароматизованими і виконаними у вигляді фігурок ангелів свічками
7
Прикрасьте будинок картинками із зображенням свого ангела або подій з його життя. Використовуйте також символічні малюнки, спеціальні форми для випічки, різнокольорові прапорці з вишивкою лику ангела -хранітеля.
8
Не обмежуйтеся тільки застіллям з близькими друзями. В день свого покровителя відвідайте храм. По можливості, підготуйтеся до сповіді і причастя заздалегідь, щоб в цей день можна було виконати таїнства.
9
Вивчіть молитву, присвячену своєму ангелу-хранителю (можна найпростішу, що складається з декількох рядків), зі словами подяки. Вимовте її перед початком святкового застілля. При бажанні виконаєте і коротке піснеспів (кондак), в якому розповідається про догматичному значенні ангела .
10
Якщо іменини у одного, то приготуйте йому особливий, дуже особистий подарунок, наприклад, кухоль з його ім'ям, книгу про його святих покровителів, іконку із зображенням ангела або іменний амулет.
На жаль, таке свято, як день ангела, має недостатньо широке поширення. Багато людей навіть не знають, коли саме його відзначати. А адже довгий час вважалося, що ім'я грає дійсно велику роль в житті і долі людини. Тож знати про день ангела було б непогано, так само, як і святкувати його.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно з'ясувати дату свята, наприклад, у Катерини день ангела 24 листопада, у Миколая 16 травня і 19 грудня, у Марини 28 лютого, а у Дениса 12 травня. Отже, тепер за роботу береться фантазія.
2
Можна влаштувати невелику вечірку вдома, запросити друзів з таким же ім'ям, як і у вас. Прикрасьте квартиру з нагоди торжества: розвісьте на шторах і стелі красивих янголят, роздрукуйте оригінально оформлену інформацію про своє ім'я і прикріпити її на стінах. Непоганою ідеєю буде пиріг, який можна прикрасити кремовою написом з ім'ям запрошених. Також можна придумати різні конкурси для вечірки, пов'язані зі святом, наприклад, пограти в «імена».
3
Будь-яке свято - це відмінний привід зустрітися з друзями. Можна сходити в кафе, бар або клуб.Подаріте один одному тематичні подарунки: це можуть бути фігурки янголят чи інші дрібнички тим чи іншим чином пов'язані з вашим ім'ям. Крім того, сучасні магазини пропонують широкий асортимент чудових листівок, які підходять саме для цього свята, і містять найцікавішу інформацію, що характеризує власника імені.
4
Якщо погода дозволяє, то ідеальним варіантом буде пікнік на природі. Приготуйте свої улюблені салатики і сендвічі і вирушайте до річки. Відпочинок на природі теплим літнім днем не тільки приємний, а й корисний для вашого здоров'я.
5
Також таке свято можна відзначити і з батьками. Адже саме ці люди дали вам таке ім'я. Наповніть цей день милими спогадами і теплим спілкуванням з рідними людьмі.Не забувайте відзначати свій день ангела. Додайте в календар ще один червоний день . Не забувайте також вітати своїх друзів, навіть тих, які не знають про те, коли саме їх день ангела. Адже так приємно усвідомлювати, що хтось про тебе знає трохи більше, ніж ти сам. З днем ангела!