Як зв'язати квадрат гачком. в'язання щільних квадратів гачком.

Виріб у вигляді квадрата, пов'язане гачком, можна використовувати як кухонної прихватки, підставки під гарячі каструлі. Можна так само використовувати як красивою серветки
Вам знадобиться
  • Відповідні нитки, гачок.
Інструкція
1
Для в'язання квадрата, який буде використовуватися в якості кухонної прихватки потрібно взяти щільні нитки, вовняні або бавовняні. Приготувати пластмасовий гачок середньої товщини.
2
Крючком набрати нитяну ланцюжок з 50 повітряних петель. Потім в'язати стовпчиками без накиду 50-60 рядів по прямій. Перевертаючи вироби в процесі в'язання, стежити, щоб бічна лінія зберігалася рівною. Для цього, при кожному повороті в'язати одну повітряну петлю.
3
Коли квадрат буде готовий, обв'язати його по контуру одним рядом стовпчиків без накиду. На кутах вироби провязивать додатково по 2 повітряні петлі для збереження форми квадрата. Останню петлю закрити, Нитку обрізати і заховати вглиб виробу. Для закріплення форми в'язаний квадрат отпарить праскою через лляну тканину.
4
Для в'язання квадратної підставки під гарячий посуд потрібно зв'язати дві однакові частини за розміром з щільних натуральних ниток товстим гачком. Потім готові частини зшити по краях. В'язана підставка вийде щільною і надійною. При використанні такого виробу гарячий чайник або каструля не зіпсує поверхню стола.
5
Для більш красивого вироби, наприклад, квадратної серветки, потрібно взяти світлі красиві нитки. В'язати, як описано вище. Для візерунка застосувати ажурну в'язку з стовпчиків з накидом. Тоді квадратна серветка вийде більш ажурною. Розмір залежить тільки від бажання автора і призначення серветки. Можна зв'язати кілька різних за розміром і кольором квадратних ажурних серветок.