Як почати виробництво пельменів. виробництво пельменів в домашніх умовах.

Виробництво пельменів можна налагодити навіть у домашніх умовах, так як великих площ для його організації не буде потрібно. Водночас продуктивність невеликого цеху по виготовленню пельменів може бути дуже високою, головне - вміло організувати збут готової продукції.
Вам знадобиться
  • - обладнання для виробництва пельменів і кілька морозильних камер;
  • - невелике приміщення, підключене до інженерних комунікацій і розділене на виробничу зону і склад;
  • - бригада працівників;
  • - налагоджені ділові стосунки з постачальниками м'яса, борошна та інших інгредієнтів.
Інструкція
1
Підберіть зручного для вас постачальника обладнання, необхідного для виробництва пельменів. Придбати всю необхідну лінійку можна, маючи в своєму розпорядженні всього близько одного мільйона рублів. Зазвичай в процесі виробництва пельменів задіяні три агрегати - апарат для приготування тіста, апарат для приготування фаршу і формувальна пельменна машина. Не обійтися буде також без декількох потужних морозильних камер на складі.
2
Знайдіть приміщення, в якому можна буде розмістити обладнання, а також створити невеликий склад сировини і готової продукції. Виносити виробництво пельменів за місто або в промислову зону зовсім не обов'язково - вам потрібно просто знайти недороге пропозицію оренди, за тієї умови, що орендоване будівлю буде підключено до всіх інженерних систем (водопостачання, каналізація, електромережа).
3
Дайте оголошення про вакансії в газети безкоштовних оголошень - вам знадобиться близько п'яти працівників, які можуть не мати відповідного досвіду та кваліфікації. Для першої бригади можна організувати навчання, в цьому напевно допоможе постачальник обладнання. Надалі нові працівники будуть отримувати необхідні навички прямо на виробництві, взаємодіючи з уже досвідченим колективом.
4
Складіть оптимальну базу постачальників сировини для виготовлення пельменів - необхідні інгредієнти необхідно регулярно замовляти оптом. Технологія і рецептура виробництва пельменів може варіюватися, але вам в будь-якому випадку знадобиться м'ясо (свинина або яловичина), борошно і ріпчасту цибулю. Деякі виробники також активно використовують текстурати - замінники м'яса на борошняної основі, "родзинку" також можна додати за допомогою різноманітних спецій. Працюючи з постачальниками, майте завжди запасні варіанти, так як тільки безперервність виробництва - запорука вашої стабільного прибутку.