Як зменшити ніс на фото. Як можна зменшити ніс.

Мало хто задоволений своєю зовн ністю . Однак виправляти видимі дефекти не завжди є можливість: у деяких випадках це викликано небажанням лягати "під ніж", в інших - відсутністю грошей на пластичну операцію. Деякі дефекти, наприклад, занадто великий ніс, можна виправити без операційного втручання, найлегше це зробити на фото.
Вам знадобиться
  • - цифровий фотознімок;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Маючи фото графию, на якій вам не подобається ніс, ви можете виправити дефект за допомогою спеціального редактора зображення? Adobe Photoshop. Її можна придбати, а можна завантажити пробну версію в інтернеті. Встановіть ПЗ на свій персональний комп'ютер.
2
Відкрийте файл з потрібною вам фото графа.
3
На панелі інструментів даного програмного забезпечення виберіть «Push». Підберіть правильні параметри інструменту для коригування носа: «кулька» повинен бути розміром з кінчик носа. Повільно і акуратно зменшите перенісся, завдяки чому ніс на фото графії значно звузиться.
4
Використовуючи той самий інструмент, зменшіть довжину носа (для цього «кулька» встановіть на кінчику носа і не поспішаючи відкоригуйте довжину носа).
5
Використовуючи інструмент «Clone Stamp», замалюйте інші видимі дефекти, наприклад, родима пляма, веснянки та інші цятки, надавши особі однорідний тон.
6
Змінити розмір носа на фото графії ви можете і іншими способами. Зокрема, вибравши інструмент «Lasso Tool» (Лассо), виділіть область знімка, на якій знаходиться ніс.
7
Далі скористайтеся фільтром «Пластика», щоб ви точно бачили, як коригуєте ніс - він може зливатися з фоном або ж кордони будуть недостатньо чіткими. Навколо виділеної області з'явиться червоне «хмару».
8
Потім виберіть інструмент «Зморщування». Курсором зсувайте «краю» носа так, щоб ця частина обличчя вийшла такою, якою ви її уявляєте. Таким чином можна прибрати «зайве». Слідкуйте, щоб розмір кисті при цьому був не надто великим, інакше зміни буде надмірними і неприродними.
9
Коли зрозумієте, що зробили все так, як хотіли, натисніть у діалоговому вікні «Ок».
10
Щоб зняти виділення, необхідно натиснути «Ctrl + D».
Зверніть увагу
Все коригування в Photoshop робіть в окремих шарах: це дозволить в будь-який момент виправити фотозображення, якщо раптом переусердствуете зі зменшенням розміру носа.
Корисна порада
Перш ніж приступати до роботи з софтом "Фотошоп", прочитайте курс для новачків: у ньому розписані можливості кожної доступної функції.