Як пов'язати серце. Як в'язати серце гачком.

В'язане виріб у формі «серця» можна зв'язати гачком з кольорової пряжі і використовувати як сувенір для подарунка. Так само можна, наприклад, зв'язати у формі «серця» кухонну прихватку.
Вам знадобиться
  • Кольоровий пряжа, гачок.
Інструкція
1
Для виготовлення кухонних прихватки у формі серця потрібні щільні кольорові нитки середньої товщини, вовняні або бавовняні. Також потрібно приготувати зручний гачок, середньої товщини. Гачок краще взяти пластмассовий.Для в'язання кухонної прихватки необхідно набрати ланцюжок з 20 повітряних петель. Потім в'язати прямо стовпчиками без накиду 20-25 рядів. Після цього продовжити в'язання, але на початку кожного ряду в'язати разом по дві петлі. В результаті вийде красиве закруглення, необхідне для формування вироби у формі серця. Останні дві петлі зв'язати в одну, закрити і обрізати нитку.
2
Зв'язати ще одну подібну деталь такими ж або контрастними нитками. Потім отпарить кожну деталь праскою через лляну тканину. Через півгодини, коли деталі висохнуть, накласти їх один на одного в формі сердечка. В місцях з'єднань зшити непомітними стежкамі.Затем обв'язати все виріб гачком стовпчиками без накиду один або два ряди. Для обв'язування сердечка краще взяти контрастну за кольором нитка. Після закінчення закріпити останню петлю і обірвати нитку. Кінчик нитки акуратно заховати в виріб.
3
Для подарункового варіанта виїзного сердечка для роботи потрібно взяти блискучі, нарядні нитки. Сердечко зв'язати за розміром трохи менше. Наприклад, на початку роботи набрати ланцюжок з 15 повітряних петель. Все інше в'язати аналогічно. В кінці роботи в середині в'язаного серця пришити красиву стрічку і зав'язати бантом. Хоча можна зв'язати і сержце більшого розміру, якщо це доречно. Просто наберіть потрібну кількість петель.