Як відрізнити від підробки Ессенціале Форте. Есслівер форте підробка.

Ринок лікарських препаратів все більше насичується підробленими товарами. Відрізнити оригінал від контрафакту не завжди надається можливим. Поширеним препаратом серед пацієнтів, які страждають захворюваннями печінки, є Ессенціале Форте , який найчастіше з'являється в аптеках у вигляді підробки.
Інструкція
1
Відкрийте упаковку і придивіться до тексту на блістері. Він повинен бути надрукований російською та англійською мовами. Обов'язково має бути зазначено назву ліків російською мовою і нижче - його інтерпретація англійською.
2
Нижче кожної назви препарату повинен знаходитися логотип компанії-виробника, а також назва самого заводу, де було виготовлено ліки російською та англійською мовами.
3
На блістері розгляньте номер серії лікарського засобу, він повинен бути видавлений на поверхні і збігатися з номером серії, зазначеним на упаковці.
4
Обов'язково подивіться термін придатності препарату, його вказують на блістері і на зовнішній упаковці, природно ці дати повинні збігатися.
5
Розгляньте зовнішню упаковку з усіх боків. На одній стороні інформація про препарат має бути викладена російською мовою, на іншій - на Англійскою.
6
На бічних сторонах зовнішньої упаковки розташовується складу російською та англійською мовами.
7
Подивіться на якість друку, на упаковці оригінального препарату букви завжди чіткі, яскраві, акуратно видрукувані.
8
Цифри номера серії партії і терміну придатності Ессенціале Форте повинні бути видавлені на нижній грані картонної упаковки. Надруковані цифри свідчать про підробку.
9
Інструкція до препарату випускається російською мовою. Папір для інструкції повинна бути хорошої якості, не надто тонкою, а букви чіткими і не розмазали.
10
Для повної переконливості про справжність препарату запитуйте в аптеках копію сертифікату якості на серію препарату Ессенціале Форте .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tRvsp42_BGI
Корисна порада
Не купуйте «аналог» під назвою Есслівер Форте. Цей препарат індійської фірми «Наброс» сильно поступається йому в якості. Оригінал Ессенціале випускається відомою фармацевтичною компанією «Авентіс Фарма».