Як отримати помаранчеву фарбу.

Багато починаючі художники стикаються з проблемою браку квітів в стандартних наборах фарб. Якщо ви завжди мріяли знайти такий універсальний набір, де були б всі кольори і відтінки, зрозумійте, що насправді він у вас вже є. Адже щоб отримати будь-який колір, який існує в природі, досить мати набір базових кольорів: червоний, жовтий і синій. А щоб отримати з них помаранчевий колір, вам потрібно просто дізнатися декілька тонкощів художнього змішування фарб.
Вам знадобиться
  • - палітра
  • - червона фарба
  • - жовта фарба
  • - папір, полотно тощо.
  • - кисті
Інструкція
1
Перш ніж приступити до малювання, переконайтеся, що палітра чиста, на ній немає сторонніх частинок (наприклад, пилу, волосків від кисті), тоді ваш колір буде більш чистим і лягати буде рівніше. Також подумайте, яким способом ви хочете отримати помаранчевий колір: змішуючи фарби на палітрі або на папері.
2
Якщо ви вирішили змішувати фарби на палітрі, спочатку нанесіть на неї невелику кількість червоної фарби, а потім - жовтою.
3
Після цього змішайте їх пензликом або невеликий лопаткою (мастихіном). Якщо ви змішайте фарби в рівних частках, то отримаєте класичний яскравий помаранчевий колір.
4
Якщо ви вирішили змішувати фарби на папері, вам потрібно розуміти, що це змішування відрізняється від отримання фарб на палітрі тим, що в цьому випадку кольори не з'єднуються фізично до отримання іншого кольору, а просто наносяться на папір або полотно по черзі, як би перекриваючи один одного, що дає потрібний ефект. Тут є невеликі нюанси: якщо ви завдасте жовтий колір на червоний, то отриманий помаранчевий буде світліше, ніж у тому випадку, якби ви спочатку завдали жовтий, а на нього червоний
5
Якщо ви використовуєте олійні фарби, то існує ще третій спосіб отримання помаранчевого кольору: для цього мазки наносяться червоною і жовтою фарбою дуже близько, що (особливо на віддаленій відстані) створює потрібний ефект.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що кисть для змішування фарб повинна бути чистою, інакше бажаний колір може не вийти, або в нього випадково домісив якої-небудь відтінок.
Корисна порада
Залежно від того, якою мірою насиченості помаранчевий колір ви хотіли б отримати, вам слід додавати фарби в певних пропорціях. Якщо вам потрібен золотисто-помаранчевий: жовтий колір при змішуванні повинен переважати, а якщо вогненно-червоний, то перевагу потрібно віддати червоною основний фарбі і трохи додати жовтого. Експериментуйте! Адже ніхто краще вас не знає, який саме колір ви хотіли б отримати.