Як отримати оцінки за фото.

Оцінки за фото в соціальних мережах та інші віртуальні компліменти корисні для психологічного стану і підтримки рівня самооцінки, вважають психологи. А ось відсутність інтересу до своєї персони може стати причиною неврозу. Щоб не заслужити такої незавидний недуга, любителям соціальних мереж слід постаратися, щоб їх фото графії регулярно оцінювали інші користувачі. Адже, як запевняють фахівці, це не банальне марнославство, а турбота про стан свого психологічного здоров'я.
Інструкція
1
Передивіться добірку фото графу, опубліковану на особистій сторінці. Якщо за певний період часу жоден зі знімків не здобув позитивних оцінок, то їх варто замінити. Видаліть всі ті фото графії, які ви додали для кількості, і залиште ті, де ви собі подобаєтеся.
2
Зробіть нові фото графії, які могли б сподобатися не тільки гостям вашої сторінки, а й вам самим. Попросіть друзів закарбувати вас в незвичайному і красивому інтер'єрі. Не упускайте можливості зробити вдалий кадр під час перебування в гостях або в ресторані. Частими гостями нічних закладів є фото графи, які готують спеціальні звіти про захід. Станьте завсідником нічних клубів, і напевно ваш фото альбом поповниться новими професійними знімками.
3
Замовте фото сесію професіоналу. Таким чином ви не тільки отримаєте знімки, гідні високих відміток в соціальних мережах. Професійне портфоліо дозволить поповнити сімейний фото альбом професійно виконаними і обробленими роботами. Вони можуть стати вашою гордістю, як на просторах соціальних мереж, так і в звичайному житті.
4
Займіться популяризацією свого аккаунта, щоб збільшити його відвідуваність. Це побічно дозволить набрати більшу кількість оцінок від користувачів, які не є вашими друзями. За допомогою пошуку соціальної мережі знайдіть ті групи і спільноти, які будуть цікаві вам. Віддавайте перевагу найбільш популярним і численних об'єднанням. Після цього розішліть запити на набуття вибрані групи.
5
Прийміть запрошення участі в конкурсах. Такого роду додатки найчастіше приходять від друзів, а й персональні системи соціальних мереж деколи розсилають такі запрошення. В них учасники виставляють по одній своїй фото графії, за які голосують інші користувачі мережі. Так ви забезпечите свого аккаунту та обраної фото графії стабільний потік користувачів, які будуть оцінювати ваші старання у виборі оптимального знімка.