Як розрахувати площу ванни. розрахувати плитку у ванній.

Всім хочеться, щоб ванна кімната була місцем, де можна максимально розслабитися, поніжитися в теплій воді, насолоджуючись затишком, який легко створюють дзеркала, м'які рушники і красивий кахель на стінах. Але щоб досягти бажаного, належить створити цей затишок: покласти плитку, прикрасити стіни дзеркалами, а потім - доповнити аксесуарами.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - аркуш паперу;
  • - олівець або ручка.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до безпосередніх вимірах довжини і ширини, необхідно намалювати "розворот" вашої ванної кімнати - це полегшить вам роботу, так буде легше записувати і підраховувати підсумок. Для зручності позначте на малюнку кожну стіну (наприклад, «стіна з дзеркалом», «стіна з шафкою») і підлогу, щоб нічого не переплутати. Звичайно, було б простіше намалювати проекцію об'ємного приміщення, але це зазвичай роблять професіонали, щоб орієнтуватися в проекті.
2
Щоб зручніше було проводити виміри, постарайтеся звільнити підлогу хоча б біля двох стін. Виміряйте рулеткою довжину і ширину кімнати по підлозі і запишіть розміри на вашому кресленні. Після цього виміряйте висоту і ширину кожної стіни, запишіть.
3
Потрібно обчислити площу статі - для цього помножте отримані вами результати його довжини і ширини.
4
Тепер потрібно визначити площу кожної стіни: для цього помножте ширину на висоту кожної стіни. Запишіть підсумок на вашому кресленні. Можливо, висота стін по кутах буде відрізнятися - все залежить від якості будівництва, використовуваних матеріалів і т.п. Тоді вираховуйте площу за найбільшою висоті, тоді у вас буде запас оздоблювального матеріалу.
5
Щоб отримати загальну площу вашої ванної кімнати, складіть площі всіх стін і підлоги. Отримана сума і дасть вам шукану величину.
Зверніть увагу
Якщо ви вимірюєте площа кімнати для того, щоб купити плитку, краще округлити отриманий результат в більшу сторону і додати ще 10%. Так вам вдасться уникнути раптової брак матеріалу. Однак не варто і сильно перебільшувати площа, так вам вдасться уникнути зайвих витрат.
Корисна порада
Стіни в деяких будинках не дуже рівні, тому слід вимірювати ширину і довжину для кожної стіни окремо, інакше можуть бути неточності. Аналогічно з висотою приміщення доцільно вимірювати кожну стіну окремо, причому перевіряючи її параметри в різних точках.