Як поліпшити якість ТВ-сигналу. Як поліпшити якість кабельного телебачення.

Складно уявити квартиру без телевізора, який дуже щільно увійшов в наше повсякденне життя. На жаль, далеко не завжди якість переданого зображення задовольняє користувача. Тому виникає необхідність у його поліпшенні.
Вам знадобиться
  • - спиртосодержащий очищувач;
  • - паяльник;
  • - новий телевізійний кабель;
  • - програми для поліпшення якості сигналу
Інструкція
1
Дослідіть телевізійний кабель. Його захисний шар не повинен бути порушений. Дуже часто під час ремонтних робіт кабель ненавмисно зачіпають. Його цілісність порушується. Через це якість переданого сигналу помітно падає. Якщо ваш кабель дуже старий, то його слід замінити. Справа в тому, що з часом дроти починають втрачати свої хімічні та фізичні характеристики. Рівень токопроводімость знижується. І це тягне за собою погіршення сигналу. Також слід уникати додаткових непотрібних сполук. Якщо кабель занадто короткий, то не слід його нарощувати або робити вставку, так що з'єднуються дроти можуть мати різні перерізу і характеристики. Якщо ви все ж вирішили наростити кабель, то місце з'єднання необхідно спаяти. Тоді втрата переданого струму буде мінімальною. Також не забудьте ретельно ізолювати місце з'єднання.
2
Придбайте потужний ресивер. Цей прилад дозволить при підключенні до супутникової тарілці значно підвищити якість одержуваного сигналу. Альтернативою може служити антенний підсилювач. Такий підсилювач найкраще купувати з роздільним харчуванням, щоб отримати більш чистий сигнал. Рекомендується підключати підсилювачі і супутникову тарілку до подовжувача. Справа в тому, що постійні незначні коливання струму згубно позначаються на таких приладах, а непередбачені різкий стрибок може не тільки створити перешкоди на екрані телевізора, але і вивести з ладу підсилювач і тарілку.
3
Спробуйте поміняти напрям антени або супутникової тарілки. Якщо ви отримуєте сигнал за допомогою зовнішньої антени, то дізнайтеся розташування найближчої телевізійної вишки щодо вашого будинку. Чим вище ви живете, тим сигналом простіше доходити до вас. Якщо ви живете на нижніх поверхах, то попросіть у сусідів зверху дозволу встановити свою антену. Намагайтеся встановлювати антену на тій стороні, яка найближче до телевізійної вишці. При підключенні ретельно перевіряйте всі дроти і з'єднання. Штекери на кабелях не повинні бути окислені або забруднені.
4
Встановіть спеціальні програми для поліпшення якості зображення, якщо ви дивитеся телевізійні канали за допомогою комп'ютера. В даний час в інтернеті у вільному доступі є чимала кількість програм, які дозволяють стабілізувати і поліпшити сигнал. Також багато що залежить від телевізійного тюнера. Перед покупкою цього приладу проконсультуйтеся з фахівцем. Краще німого переплатити, але придбати хорошу модель, яка буде давати відмінний сигнал.
Рівень телевізійного сигналу залежить від багатьох параметрів. Якщо підключення відбувається за допомогою дротових технологій, то проблема з якістю найчастіше вирішується за допомогою усунення несправності проводів. Якщо ж у вас супутникова антена, тут, цілком можливо, може знадобитися додаткове обладнання.
Вам знадобиться
  • - перехідник або ресивер.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся кабельним телебаченням і при перегляді були виявлені проблеми, пов'язані з погіршенням якості переданого сигналу, перевірте стан кабелю. Якщо його цілісність була порушена, придбайте в точках продажів радіотехніки спеціальний перехідник.
2
Відріжте пошкоджену ділянку кабелю і обидві його сторони підключіть до купленого переходнику. Також можна спостерігати погіршення сигналу, пов'язаного з неправильним ремонтом кабелю, таке трапляється, якщо замість того, щоб використовувати перехідник, просто заклеїли ізоляційною стрічкою пошкоджену ділянку, а цього робити не можна. Найправильнішим рішенням даної проблеми буде виклик майстра додому. Також надалі стежте за станом кабелів, а найкраще сховайте їх під плінтус.
3
Для поліпшення сигналу супутникової телевізійної антени придбайте спеціальний ресивер, після під'єднання якого якість зображення помітно покращиться. При виборі апаратури найкраще керуватися відгуками власника даних пристроїв.
4
Враховуйте такі параметри, як кількість каналів підсилення, підтримувані ресивером, зрозумілість інтерфейсу, загальна думка про виробника, підтримувані формати, з якими він працює. Також зверніть увагу на функціональність даного пристрою, оскільки багато з них мають переваги у вигляді додаткових можливостей.
5
Якщо якість прийнятого супутниковою антеною сигналу погіршився через деякий час після початку користування послугами вашого провайдера, зверніться в службу технічної підтримки для з'ясування причин. Якщо вони не будуть усунуті, розгляньте інші варіанти постачальників даних послуг. При цьому найкраще керуватися відгуками користувачів даної компанії, почитати які ви можете на спеціальних тематичних порталах.
Корисна порада
При відсутності у вас навичок підключення та налаштування ресивера запитайте поради людей, знайомих з даним обладнанням.