Як зробити ефект вигорілого волосся.

Ще кілька років тому вигорілі на сонці волосся вважалися ознакою не доглянутості і безжально піддавалися фарбуванню або тонуванню. Зараз же це все більше і більше входить в моду. Але створити максимально природний ефект вигорілого волосся досить складно.
Інструкція
1
Зверніться до перукаря. Професійний майстер зможе зробити найтонші переливи кольору, які не викличуть питання - а фарбувалися ви? Для цього, як правило, застосовується мелірування і тонування.
2
Щоб самостійно створити ефект вигорілого волосся, розділіть їх проділами на пасма шириною приблизно по два сантиметри, закріпіть затискачами. Кожне пасмо начешіть. Нанесіть на них знебарвлюючий розчин пензлем, розмазуючи його по всій довжині локона. В результаті волосся вийдуть нерівномірно прояснені. Це дозволяє уникнути різких переходів квітів.
3
Можна скористатися іншим способом. Колір волосся вийде, як у далекому дитинстві, коли цілими днями дівчата бігали на сонці з волоссям, зібраним в косичку. Волосся заплетене в не тугою колосок. Широкими мазками нанесіть осветляющий розчин по лініях напрямки пасом. Прояснені пасма вийдуть широкими, як ніби ви довгий час провели на сонці.
4
У 2011 році свою переможну ходу продовжує каліфорнійське мелірування. При застосуванні цієї техніки фарбування створюється ефект волосся, випалених на сонці, але локони виглядають дуже природно. До того ж волосся виглядають набагато об'ємніше, і відросло коріння будуть не дуже помітні з часом. Для нього знадобиться фарба одного або декількох тонів. Їх кількість залежить від ваших бажань і можливостей. Волосся розділіть горизонтальними проділами на прядки шириною 1,5-2 см в шаховому порядку. Якщо виробляєте фарбування фарбою, то в неї треба додати загущувач, щоб забезпечити більш точне нанесення. Блондірующій склад або фарбу наносите на пасма зверху, не профарбовуючи їх усередині. Освітлені локони укладаються поверх волосся. Завдяки легкому контакту забезпечується досить плавний перехід цвета.Следует пам'ятати, що мелірування слід виконувати тільки на «здорових» волоссі. Тому що будь-яке знебарвлення негативно позначається на їх стані.