Як плести дреди. Як заплести тимчасові дреди.

Дреди - популярний серед молоді спосіб виділитися з натовпу. До речі, власники цієї незвичайної шевелюри у вигідному становищі: їм не потрібно, наприклад, розчісуватися. Тому легше збиратися до університету: встав, одягнувся і пішов ... Ніяких проблем із зачіскою!
Вам знадобиться
  • - шампунь;
  • - віск;
  • - штучне волосся;
  • - гумки і затискачі;
  • - гребінець;
  • - бігуді.
Інструкція
1
Існує безліч способів плетіння дредів, тому перш, ніж приступити до плетіння шевелюри, визначте для себе, якою має бути зачіска.
2
Заплетіть способом «Штучні дреди». Для цього зберіть пасма (одна пасмо з ділянки приблизно два квадратних сантиметра), заплетене їх, а кінчики зафіксуйте гумками. Коли закінчите процедуру плетіння, візьміть одну з пасом, зніміть з неї фіксуючу гумку і розділіть її на три рівні між собою пасма. Потім до кожного пасма додайте штучне волосся (довжина штучного волосся повинна бути в три рази більше передбачуваної довжини дредів). Після цього сплетіть в косичку свої і штучне волосся, а кінчик цієї косички зафіксуйте за допомогою гумки. Коли кіска буде готова, звисаючим кінцем штучного волосся оплете зверху косичку (від кореня до кінця) і закріпіть кінчик гумкою. Потім змастіть дреди воском. Подібну процедуру повторіть з усіма пасмами.
3
Заплетіть дреди методом «Скручування і розрив». З цією метою під час чергового миття голови плавним рухом рук виконаєте «втирання» волосся (рухи повинні бути тільки за годинниковою стрілкою). Коли волосся підсохнуть, розділіть їх на окремі пасма, після чого кожне пасмо намажте воском і ще раз скачайте долоньками. При плетінні дредів цим методом передбачається щомісячне миття голови з подальшим виконанням підкручування дредів. Зачіска буде готова місяця через чотири.
4
Заплетіть дреди способом «Скручування зі шпилькою». Для цього розділіть волосся на безліч тоненьких пасом і зафіксуйте їх зажимами. Після цього нанесіть на волосся віск і зафіксуйте дреди за допомогою шпильок таким чином, що ці «локони" не розкручувалася. Для закручування дредів використовуйте бігуді.
Зверніть увагу
Розплітання дредів - хвороблива процедура! Краще робити її самостійно, так ви зведете больові відчуття до мінімуму.
Корисна порада
Вибір того чи іншого методу плетіння дредів - особиста справа кожного. Адже можна навіть нічого не плести, що не розчісувати і не мити голову і з часом волосся скрутяться в такі «локони», що будь-які майстри з плетіння дредів будуть заздрити.