Як визначити приховану проводку. прилад для визначення прихованої проводки ДСЛ.

Найчастіше в приватних будинках і квартирах використовується прихована проводка, метою якої є зробити дроти сложнодоступнимі і непомітними. Тому навіть простий ремонт викличе деякі проблеми при визначенні прихованої проводки.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - навушники;
  • - магнітофон, плеєр з функцією караоке, музичний центр або комп'ютер;
  • - будь побутовий прилад - праска, бритва, чайник, лампу і т.п;
  • - простий олівець.
Інструкція
1
В першу чергу підключіть мікрофон до приладу, який буде виконувати функції зняття і відтворення сигналу. В даному випадку найкраще підійдуть комп'ютер, музичний центр, магнітофон або навіть плеєр з функцією караоке. Звичайно, найзручніше використовувати плеєр, так як інші пристрої володіють чималим вагою, і ви не зможете підняти їх на потрібну висоту для пошуку всього кабелю. Важливий нюанс - мікрофон повинен бути динамічним, типу котушкового і складатися з 500 витків.
2
Увімкніть прилад на режим запису, при цьому звук варто зробити максимальній гучності.
3
Одягніть навушники, щоб не відволікатися на сторонній шум. Можна обійтися і без таких, але в них буде краще чути гул при "прозвоне" проводки.
4
Не поспішаючи водите мікрофоном по стінці. У тих місцях, де закладені дроти, з динаміків буде чітко чути гул. Якщо мікрофон відвести в сторону від передбачуваного місця проходження траси прихованої проводки, то гул буде слабшати.
5
Щоб збільшити ефективність перевірки, можна зробити наступне - якщо поряд така мається, включити в розетку будь, наявний під рукою, побутовий прилад (праска, фен, бритву).
6
Позначте простим олівцем місця проведення проводки. Так буде краще видно трасу прихованої проводки після «прозвона».
Зверніть увагу
Пам'ятайте, будь-яка робота з електрикою небезпечна для життя. Всі роботи такого типу повинні виконувати спеціально навчені люди.
Корисна порада
В даний час можна знайти достатньо багато спеціальних приладів для визначення прихованої проводки - трасошукачі. Хороші й дорогі прилади купувати для побутових потреб недоцільно, а прості і дешеві неефективно. Тому краще взяти спеціальний прилад в оренду.