Як перетягнути сидіння в авто. Як прошити кожзам і поролон.

Кожному автовласнику хочеться, щоб салон його автомобіля мав акуратний і стильний вигляд. А що робити, якщо вам дісталася машина, господар якої не відрізнявся акуратністю? Невже доведеться їздити з пропаленими сигаретою старими сидіннями або витрачати чималі гроші на їх перетяжку в салоні? Не варто засмучуватися - перетягти сидіння можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • - матеріал для чохлів;
  • - клей в балончику;
  • - мілкий;
  • - ножиці;
  • - миючий засіб для м'яких меблів.
Інструкція
1
Купіть підходящий матеріал для перетяжки. Якщо фінанси дозволяють, можна вибрати натуральну шкіру: вона додасть салону дорогий вид і прослужить довго. Однак працювати з шкірою дуже складно, а зіпсувати дорогий матеріал буде дуже неприємно. Дешевше обійдеться шкірозамінник. Флок, велюр або замша - теж непогане рішення для тих, хто хоче трохи заощадити.
2
Проведіть демонтаж сидіння і вийміть його з автомобільного салону. Якщо на ньому є чохли, їх потрібно зняти і акуратно розпороти. Їх ви будете використовувати для розкрою нових чохлів. Покладіть вибраний матеріал на підлогу, зверху розташуєте старі чохли і акуратно обведіть їх дрібному. Слідкуйте за напрямком ворсу на тканини: він повинен бути направлений в одну сторону, інакше ваші сидіння матимуть різний відтінок.
3
Розкроїте поролон, який служитиме ущільнювачем для чохлів. Розпорошите на нього клей і наклейте розкроєні матеріал. Чи не намащуйте клей пензлем, в цьому випадку поролон не прийме бажану форму через недостатню просочення клеєм.
4
Візьміть отримані деталі і зшийте їх по зробленій розмітці. Якщо поролон буде стирчати, обріжте його по краях гострими ножицями або ножем для поролону. Ділянки, де є розвороти, слід сильно придавити до поролону і прошити подвійним швом. Закінчивши прошивку, виверніть готові чохли вгору лицьовою стороною.
5
Використовуючи спеціальні пластикові хомутики, закріпіть чохли на рамі, попередньо розправивши їх на сидінні. Натягніть краю чохлів на раму. Підсушіть нову оббивку за допомогою фена. Приберіть складки, використовуючи не надто сильно нагріте праска.
6
Проведіть чистку сидіння з підходящими миючими засобами. Краще використовувати ті кошти, які застосовуються для чистки м'яких меблів. Занесіть крісло в салон і встановіть його на місце. Ретельно перевірте всі кріпильні елементи. Ваше сидінні готово.