Як монтувати вентиляцію.

Всім хочеться, щоб повітря в квартирі завжди залишався чистим і свіжим? Але як цього домогтися, якщо планування квартири не дуже вдала, і кухня з усіма її ароматами і кіптявою знаходиться в безпосередній близькості від спальні або кімнати? Рішення є! Для того щоб мінімізувати поширення кухонних запахів по квартирі, потрібно всього лише правильно змонтувати вентиляцію .
Вам знадобиться
  • - рівень;
  • - силіконовий герметик;
  • - олівець;
  • - дриль;
  • - свердло відповідного діаметру;
  • - викрутка;
  • - провід електричний;
  • - кріплення для проводу;
  • - розетка;
  • - кріпильні гвинти.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що вентиляційний короб потрібно підключати до електрики, а для цього потрібно прокласти провід і встановити розетку. Пам'ятайте про безпеку: під час проведення робіт потрібно відключити електрику у всій квартирі.
2
Перш ніж приступити безпосередньо до установки приладу, переконайтеся, що вимикач вентилятора знаходиться в положенні «вимкнено» для того, щоб уникнути його включення в момент підключення до електрики.
3
З'єднайте вивідний рукав приладу з вентиляційною системою вашої квартири (там, де знаходиться вентиляційна решітка). Подбайте про герметичність з'єднання, щоб уникнути витоку вентильованого повітря, для цього обробіть з'єднання силіконовим герметиком.
4
Визначте місце кріплення вентиляційного короба. Для цього за допомогою рівня відзначте горизонталь на стіні, прикладіть витяжку і відзначте на стіні олівцем місце кріплення.
5
У зазначених позначках просвердлите отвори, зафіксуйте на стіні кріпильну планку. Після цього закрутіть монтажні гвинти. Обов'язково перевірте надійність кріплення приладу перед використанням.
6
Тепер уважно вивчіть інструкцію виробника і встановіть фільтр і вентилятор відповідно до зазначених там вимогами.
7
Завершальний етап монтажу: підключіть електричний кабель і зафіксуйте його на стіні за допомогою спеціальних кріплень. Не забувайте уважно прочитати інструкцію перед з'єднанням проводів підсвічування і вентилятора.
8
Перевірте, чи правильно працюють підсвічування і вентилятор. Для цього підключіть електроживлення і включіть витяжку. Якщо ви все зробили правильно, витяжка готова до використання.
Зверніть увагу
Звичайно, чим нижче встановлена витяжка над плитою, тим більше кіптяви і диму вона поглинає, але не варто встановлювати її занадто низько, т.к. пристрій може перегрітися, а накопичився в фільтрі жир може спалахнути.
Корисна порада
Витяжка повинна відповідати розмірам плити, ідеальний варіант, якщо вона буде не менше її площині. Пам'ятайте, що для правильної роботи вашої вентиляції, потрібно ще правильно розташувати витяжку над плитою. Оптимальна відстань до поверхні плити - 60-70 см.