Як знайти хорошого ріелтора.

Професія ріелтора сьогодні дуже затребувана. Фахівці з нерухомості допоможуть продати або купити житло, оформити необхідні документи. За свої послуги вони беруть фіксовану оплату або певний відсоток від угоди. Оскільки кожен, хто стикається з проблемами продажу або купівлі житла, прагне отримати якісні послуги, в такій ситуації не обійтися без гарного ріелтора .
Інструкція
1
Перший і вельми надійний спосіб - звернутися за порадою до знайомих, які не так давно вдавалися до послуг ріелтора . Ознайомтеся з результатами його роботу, тобто з варіантом підібраного житла, термінами вирішення проблем, пов'язаних з продажем нерухомості і т.д. Детально розпитайте про варіантах, запропонованих ріелтором, і етапах виконання ним зобов'язань за договором. У будь-якому випадку рішення про те, чи слід звертатися до цієї людини чи ні, приймати вам.
2
Наступний спосіб вибрати надійного ріелтора - звернутися в агентство з нерухомості. Ступінь відповідальності юридичної особи набагато вище, ніж фізичного. Вибирайте агентство з хорошою репутацією, оскільки такі організації ретельно підбирають співробітників, а ризик бути обманутим зведений до мінімуму. Послуги агентств коштують трохи більше, ніж послуги маклерів (посередників при продажі-купівлі житла), проте ви будете надійно захищені з точки зору закону. Крім того, ви отримаєте повний юридичний супровід.
3
При першій зустрічі з ріелтором, підібраним вам агентством або «знайденим» за рекомендацією знайомих, зверніть увагу на теми розмови. Хороший спеціаліст розповість про ситуацію на ринку нерухомості, оцінить ваше житло відповідно з цією ситуацією і зможе окреслити перспективи його продажу або купівлі іншого житла в нинішній період і через деякий час. Якщо ви володієте якимось обсягом інформації про проведення угод купівлі-продажу, задайте питання ріелтору по цій темі. Таким чином ви зможете перевірити його кваліфікацію.
4
Зверніть увагу на поведінку фахівця. Якщо він грубить, прагне виправдати своє незнання професійної інформації, результативного співробітництва не вийде. Вибирайте іншого фахівця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yJFxlLs9GRA
Небагато людей часто купують, продають або обмінюють свою житлоплощу. У таких вже є свій ріелтор і проблема вибору вже не варто. А для більшості такі угоди з нерухомістю дуже рідкісні і тут потрібно поставитися до питання пошуку ріелтора дуже грамотно, щоб уникнути усіх ризиків і неприємностей.
Вам знадобиться
  • Газети приватних оголошень, поради знайомих, пильність.
Інструкція
1
Найдоступніша і ефективне - це звернутися до тих знайомим, хто в минулому продавав або купував нерухомість. Якщо у них угода пройшла вдало і без проблем, можна взяти координати їх ріелтора і бути впевненим у позитивному результаті справи. Але такі знайомі є не у всіх, в такому випадку переходимо до другого варіанту дій.
2
Купуємо в найближчому кіоску кілька газет типу "Купи-Продай", "З рук в руки", спеціалізовані газети з продажу-купівлі нерухомості. Ретельно переглядаємо їх і звертаємо увагу на ті оголошення про ріелтерських послугах, які є в кожній газеті і бажано на перших сторінках. Це говорить про те, що справи у такої людини або агентства йдуть непогано і вони можуть дозволити собі гідну рекламу.Местоположеніе агентства теж може мати значення, якщо місто велике, і ви не можете витрачати багато часу на дорогу.Также цікавтеся номером ліцензії, вірніше, датою її видачі. Якщо ліцензія видана зовсім недавно, це має змусити задуматися.
3
Відберіть кілька оголошень, які відповідають всім цим умовам. Після цього, бажано пошукати інформацію про ці агентства або конкретних ріелтора х в інтернеті, на форумах, почитати думки людей, що мали досвід спілкування з ними. Цілком можливо, після цього вибір стане ще менше, зате залишаться найдостойніші. Тепер потрібно обдзвонити залишилися варіанти і домовитися про першу зустріч.
4
При зустрічі і рішенні співпрацювати з ріелтором, обов'язково перевірте всі документи і грамотно складайте договір. Він повинен бути не типовими, а розгорнутим, висвітлювати всі конкретні моменти саме по вашій угоді. Звертайте увагу на пункти, де прописана відповідальність ріелтора або агентства при різних исходах справи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uFQL-BTbtQ8
Зверніть увагу
Якщо немає рекомендацій від хороших знайомих, не звертайтеся до ріелтора-одиночці, ризик шахрайства в цьому випадку зростає багаторазово, в порівнянні з агентством.
Корисна порада
Якщо обраний вами ріелтор або агентство складається в професійних асоціаціях або гильдиях - це, звичайно, великий плюс.