Як знайти людину на ім'я в Києві. знайти людину в києві за адресою.

Ви давно не бачилися зі своїм другом або родичем з Києва і хотіли б призначити йому зустріч, але не знаєте, як його знайти? Скористайтеся традиційними способами для пошуку необхідної вам інформації або ресурсами інтернету.
Інструкція
1
Зверніться до адресного бюро Києва із запитом. Адреса цієї організації: Київ, уд. Володимирська, 15. Зателефонуйте попередньо за телефоном (044) 279-78-44, щоб дізнатися час роботи бюро та умови видачі довідки. Однак довідка в більшості випадків може бути отримана тільки за запитом родичів або організацій.
2
Подайте оголошення в газети Києва в розділи «Шукаю людини » або «Пошук». Розмістити оголошення ви зможете і на сайтах Києва, таких, як http://board.tut.ua, http://www.veskyiv.ua (українською та російською мовою), http://gorod.kiev.ua. А на форумі новинного порталу столиці України (http://forum.liga.net) можна створити тему, присвячену пошукам людини , що проживає в Києві.
3
Зайдіть на одну зі сторінок сайту Київської міської адміністрації: http://www.kievregion.net/fr/ru/kiev.shtml, на якій викладені та інші адреси офіційних київських інформаційних сайтів, де можна розмістити оголошення.
4
Якщо ви хочете дізнатися номер телефону цього людини , щоб домовитися про зустріч, зателефонуйте в довідкову 109. Назвіться, повідомте оператору ПІБ розшукуваного і отримаєте номер телефону.
5
Відомості про телефонний номер цього людини ви зможете отримати і звернувшись на сайт http://www.nomer.org (у розділі «Вся Україна - жителі», в підрозділі «Київ») . Введіть в поле для пошуку прізвище цього людини і дізнайтеся необхідні вам дані. На жаль, ця база даних не відрізняється новизною, але якщо ваш знайомий проживає в Києві досить давно, і з тих пір номер його телефону не змінився, то ви знайдете необхідну вам інформацію, тим більше що ця довідкова служба безкоштовна.
6
Скористайтеся допомогою ресурсу http://vspravke.ru, скачайте програму, яка дозволить вам скористатися постійно оновлюється київським телефонним довідником.