Як зволожувати суху шкіру обличчя.

Суха шкіра особи - це проблема, яка трапляється досить часто і найбільш актуальна в холодну пору року. В цей період природні умови роблять верхній шар епідермісу більш чутливим і обличчя потребує ретельного догляду, в тому числі і зволоженні.
Інструкція
1
Перед тим як зволожувати суху шкіру , її необхідно правильно очистити. Умивання милом або ж спеціальними засобами змиває з особи то шкірне сало, яке виробляється залозами. Тому вмивайтеся, використовуючи як очищувального засобу кефір або молоко. При регулярному застосуванні таких засобів шкіра стає оксамитовою на дотик і виглядає свіжою.
2
Після очищення нанесіть на шкіру зволожуючий засіб. Якщо на вулиці мінусові температури, то робити це необхідно не пізніше, ніж за 30 хвилин до виходу з дому. Інакше частинки води, що входять до складу будь-якого крему, просто кристалізуються в порах, не встигнувши всмоктатися, і крем буде не зволожувати, а травмувати обличчя.
3
Протягом дня використовуйте спеціальні термальні спреї. Їх можна наносити безпосередньо на макіяж допомогою розбризкування. Будинки замість зволожуючого тоніка використовуйте відвари трав. Для сухої і чутливої шкіри це ромашка, м'ята, шавлія.
4
Увечері шкіру необхідно очистити, використовуючи суміш вівсяної муки і сметани. Таке умивання м'яко знімає забруднення, одночасно зволожує і живить.
5
Перед сном на чисту шкіру нанесіть маску, що складається з підігрітого рослинного масла, змішаного з медом і яєчним жовтком. Суміш витримується чверть години, після чого змивається теплою водою. Якщо балувати особа подібними складами хоча б пару разів на тиждень, то зовнішній вигляд шкіри буде набагато краще.
6
Вночі регенірірующим процеси в шкірі відбуваються найбільш активно, тому зволоження сухої шкіри тут комплексно поєднується з харчуванням. Нанесіть на обличчя живильний крем і денну програму по догляду за собою можна вважати завершеною.
Зверніть увагу
Змінити генетично закладену природою діяльність сальних залоз, що відповідають за зволоженість шкіри, неможливо. Але при регулярному і ретельному догляді домогтися більш свіжого зовнішнього вигляду обличчя не так вже й важко.