Як влаштувати День народження в 11 років.

День народження - це особливе свято для кожної дитини. Він завжди повинен бути яскравим, веселим і незабутнім. Пам'ять про дитинство - це саме світле і добре почуття, яке людина пронесе у своїх спогадах через всю доросле життя. Вибір сценарію і місця проведення дитячого свята залежить не тільки від фінансових можливостей батьків. Організувати дитяче свято зовсім не важко. Для цього не доведеться прикладати особливих зусиль. Адже все, що потрібно дітям - це друзі, з якими можна пограти в цікаві ігри, святкова атмосфера та солодощі в якості частування.
Інструкція
1
Перед тим як організувати свято, необхідно поговорити з дитиною і вирішити, кого з друзів він би хотів бачити на своєму Дні народження. Потім складіть список гостей і підготуйте для них запрошення. Їх потрібно розіслати заздалегідь, найкраще це зробити за тиждень до свята.
2
Виділіть для святкування Дня народження одну кімнату в квартирі, де буде проходити торжество. Разом з дитиною прикрасьте її повітряними кулями, прапорцями, плакатами і гірляндами з привітаннями. Розвісьте кулі по стінах, вікнах і порозсипайте на підлозі. Зробіть для кожного гостя святковий ковпак.
3
Підготуйте різні конкурси, ігри та завдання. Вибираючи сценарій для свята, враховуйте кількість гостей і їх вік. У конкурсах обов'язково повинен бути задіяний кожна дитина.
4
Заздалегідь почитайте спеціальну літературу про особливості проведення різних заходів для дітей певного віку. Зробіть все необхідне, щоб кожен гість добре провів час на святі вашої дитини.
5
Подбайте про музичному супроводі. Звільніть в кімнаті місце для проведення конкурсів і танців. Приберіть всі крихкі предмети, які легко б'ються.
6
Стіл на дитяче свято необхідно сервірувати якомога яскравіше. Підберіть красиву скатертину, посуд і серветки. Яскраві паперові або пластмасові тарілки створять неповторну атмосферу свята.
7
У плані меню варто орієнтуватися на максимальну простоту. Прикрасьте стіл фруктами, солодощами. Зробіть легкі бутерброди і кілька салатів. Запасіться соками або морсами.
8
Торт є кульмінацією свята. Здивуйте дітей його незвичайним розміром або формою. Торт можна спекти самостійно або купити в магазині. Дуже важливо прикрасити його різнокольоровими свічками і урочисто внести в кімнату в самий розпал свята.
Корисна порада
Покладіть на м'які меблі покривало, щоб діти її бува не забруднили під час свята.