Як вивчити іспанську мову самостійно.

Сьогодні досить затребуваними є фахівці, які володіють кількома мовами . Як і раніше найпопулярнішим «другим» мовою залишається англійська, необхідний для продовження навчання за кордоном або при прийомі на роботу в міжнародну компанію. Однак в останні роки дуже популярним стає іспанську мову через його поширеності в курортних зонах і доступності вивчення. Якщо ви вирішили самостійно вивчити цю мову, слід знати про особливості даного процесу.
Вам знадобиться
  • - самовчитель іспанської мови;
  • - російсько-іспанський словник;
  • - аудіо-матеріали;
  • - зошит для конспектування;
Інструкція
1
Для початку визначте цілі, заради яких варто вивчати іспанську мову. Залежно від цього ви будете формувати базовий словник і обсяг граматичного матеріалу. Для мандрівника в іспаномовну країну досить знати дві-три тисячі слів і будувати прості речення. Для роботи в міжнародній фірмі необхідно володіти 20 тисячами слів, в тому числі спеціальними термінами. Граматичний матеріал повинен бути складений зі складних синтаксичних конструкцій і складних дієслівних форм.
2
Придбайте відповідний самовчитель іспанської мови. Бажано, щоб до нього додавався аудіовмістом, який дозволить вам дізнатися про особливості вимови. Не забудьте купити російсько-іспанський словник і якусь допомогу, що містить низку часто вживаються розмовних конструкцій. Також вам знадобиться зошит для конспектування нового матеріалу і запису нових слів. Бажано їх «розбити» за тематичними розділами.
3
Складіть графік занять. Постарайтеся слідувати йому. Займатися потрібно не менше 40 хвилин в день, краще в один і той же час.
4
Найскладніший розділ у вивченні іспанської мови - граматика. Запам'ятовуйте найбільш часто зустрічаються форми з урахуванням часу і способу дієслова. Складайте пропозиції з використанням цих форм. Вельми результативним для запам'ятовування буде прийом використання карток з новими словами і складними граматичними формами, які можна розклеїти всюди, де на них затримується погляд.
5
Приділіть час постановці вимови. Однією з особливостей іспанської мови є відсутність редукції голосних і проголошення згодних без придихання. В цьому сенсі іспанська мова простіше англійської. Практикуйтеся в вимові кожен день. Зробіть аудіозапис зі своїми вправами і попросіть фахівця прослухати її. Прислухайтеся до рекомендацій і продовжуйте тренуватися у вимові.
6
Влаштовуйте для себе «дні іспанської мови», коли можна переглянути фільм іспанською мовою або почитати книгу в оригіналі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=To5ut59SOYA
Якщо англійська вважається одним з найбільш універсальних і поширених, то іспанська - одним з найкрасивіших мов. Крім того, в освоєнні він навіть легше англійської, тому вивчити іспанську самостійно цілком можливо.
Інструкція
1
Іспанська мова належить до романської групи мов. Зараз на нього говорять майже півмільярда осіб, тому знання іспанського цілком може придатися в реальному житті. Якщо немає часу чи можливості відвідувати мовні курси, то іспанська цілком можна вивчити самостійно, потрібно лише терпіння і завзятість.
2
Для початку вам знадобляться хороші підручники і самовчителі. Краще не купувати тонкі книжки, що обіцяють навчити вас розмовної іспанському за місяць, бо хоча завдяки їм ви і запам'ятайте самі часто вживані фрази і вирази, але говорити, будувати словесні конструкції, розуміти чужу мову не навчитеся. Так що більш розумно буде витратити гроші на товстий підручник, в якому не тільки викладаються основні правила граматики, а й пояснюються причини саме такого побудови речень. Іспанська мова вважається досить простим, тому що більшість слів читаються точно так само, як пишуться, за винятком небагатьох нюансів, отже, вам буде простіше читати іспанські вирази в підручнику.
3
Значну допомогу у вивченні будь-якої мови, в тому числі і іспанського, надають аудіо і відеокурси, які можна знайти в інтернеті. Не варто кидатися скачувати всі матеріали підряд, бо змішування методик навчання рідко призводить до гарних результатів. Вивчіть анотації, відгуки, коментарі, щоб зрозуміти, який саме курс вам найбільш підходить.
4
Після накопичення деякого словникового запасу і уявлень про граматику іспанської мови пробуйте читати на ньому книги. Особливо цікаво і корисно читати не художню літературу, а тлумачні словники, в яких значення слів пояснюються на іспанському. Це допоможе вам глибше зануритися в мовне середовище. Втім, з художньої літератури ви зможете дізнатися найбільшвживані звороти мови, щоб користуватися ними в розмові. Те ж стосується і кіно іспанською мовою, однак постарайтеся хоча б на початку дивитися його з іспанськими субтитрами, так як неадаптованість живе мовлення іноземною мовою дуже важко сприймається на слух. З субтитрами ж ви будете і чути репліки, і бачити їх в тексті. В ідеалі слід дивитися вже знайомі фільми, щоб розбиратися в що відбувається на екрані. Так ви зможете домислювати незрозумілі слова чи фрази.