Як припинити істерики дитини. Як припиняти істерики 2-річну дитину.

Кожен батько стикався (або ще зіткнеться) з таким явищем, як дитяча істерика. По суті, вона є нічим іншим, як театральною постановкою, націленої виключно на публічний катарсис. У ході тривалих досліджень поведінки дитини було з'ясовано, що жоден малюк ніколи не почне «подання», попередньо не переконавшись в тому, що йому слухає, принаймні, один «глядач». Нескладно здогадатися, що від «глядацької» реакції безпосередньо залежить тривалість «сцени».
Інструкція
1
Постарайтеся зайняти дитини чим-небудь. Запропонуйте, наприклад, піти прогулятися або захопіть його будь-якої музичної іграшкою (барабаном, гармошкою, сопілкою). Насправді, музика дуже благотворно впливає на дитячу психіку. В принципі, малюка може заспокоїти і який-небудь творчий процес, що вимагає зосередження. Дайте йому крейда, олівці, фарби, пластилін і т. Д. Запам'ятайте, що багато залежить від того, яким тоном ви звернетеся до малюка. На ділі, спокійна, врівноважена прохання доходить набагато швидше, ніж гучний наказ, що зривається на крик.
2
Спробуйте просто ігнорувати істерична поведінка малюка, щонайменше, 5-10 хвилин. Задайтесь метою взагалі не спілкуватися з ним протягом цього незначного проміжку часу. В результаті, дитина відмовиться від марних спроб викликати участь до своєї персони допомогою істерики. Після того, як він прийде в себе, винагородите його спілкуванням, не забувши, при цьому, спокійним тоном пояснити, що подібні витівку не зустрінуть вашого співчуття.
3
Якщо ж істерика стала затягуватися - відведіть малюка в кімнату, де він може залишитися наодинці з власними емоціями. Перш ніж залишити його, переконайтеся, що там безпечно, і він не зможе завдати собі каліцтва. Потім вийдете з кімнати. Принцип дії даного методу боротьби з істерикою такий же - ні глядача, відповідно, не для кого закочувати істерику.
4
Буває, що «драма» розігрується прямо на вулиці або в магазині. У такій ситуації запасіться терпінням і чекайте, коли дитині набридне. Зрозуміло, ви можете спробувати відвернути «юного лицедія» від бурхливих пристрастей. Хоча, навряд чи вам це вдасться, виходячи з того, що в залі буде повний «аншлаг». Але не варто спускати з рук таку поведінку. Коли пристрасті вгамуються - поясніть малюкові, що він вів себе неправильно і дуже вас засмутив. В іншому випадку, кожен ваш вихід у світ буде супроводжуватися подібними витівками.
Корисна порада
Дітей старшого доцільно карати за подібні витівки. Наприклад, позбавите його якого-небудь ласощі, не купите іграшку, яку давно просив, забороніть дивитися улюблений мультфільм і т. Д. Беручи заходи, обов'язково поясніть причину покарання. Крім того, вчіть дитину зізнаватися у своїх помилках і вибачатися за них.