Як зшити переноску для кішки.

Котам досить часто доводиться подорожувати. На виставки, на дачу, на нову квартиру, а то й у відпустку в далекі краї разом з дбайливими господарями. У всіх цих випадках потрібна сумка-переноска. Її можна купити в зоомагазині, але можна і зшити. У цьому випадку ви точно будете знати, з яких матеріалів зроблена така необхідна для подорожі річ.
Вам знадобиться
 • - каландрований капрон для верху;
 • - пенофол або параплена;
 • - фланель для підкладки;
 • - сітка від комарів;
 • - 4-5 гудзиків;
 • - блискавка;
 • - парашутні стропи або корсажная стрічка;
 • - швейна машинка;
 • - паяльник;
 • - капронові і бавовняні нитки;
 • - голки;
 • - крейда або мило;
 • - міліметрівка;
 • - олівець або кулькова ручка.
Інструкція
1
Прикиньте розміри. Кішка повинна вільно поміщатися в сумку, але в той же час там не повинно бути надто багато місця. Довжина перенесення становить приблизно 1,5 довжини тварини від носа до початку хвоста. Ширина і висота - трохи більше половини довжини.
2
Накресліть на міліметрівці викрійку. Побудуйте прямокутник для дна згідно розмірами. Бічну частину можна розкроїти у вигляді смуги, ширина якої дорівнює висоті перенесення, а довжина - периметру дна. Для верхнього клапана теж накресліть прямокутник. По довжині він такий же, як дно, але ширина його приблизно в півтора рази більше.
3
Розкроїте деталі з утеплювача, каландрірованного капрону і фланелі. Верхній клапан зробіть без утеплювача, тільки з фланелі і Каландра. Викроїте ще один клапан з протикомариних сітки.
4
Сшейте каркас з утеплювача. Якщо ви використовуєте пенофол, зберіть коробку так, щоб фольга виявилася зовні. Параплена зшийте капроновими нитками, всунути в товсту голку. Каркас можна і склеїти універсальним клеєм. Намажте торці, щільно притисніть до них довгі краї бічних частин і дайте заготівлі висохнути.
5
До днища з каландрірованного капрону приметайте і пристрочите довгі смужки бічній частині. Каландровані тканини найкраще кроїти паяльником по лінійці, в цьому випадку шви можна не обробляти. Відріжте від парашутної стропи або корсажной стрічки 2 ременя довжиною 1,5-2 м для ручок. Намітьте їх положення на заготівлі. Ручки повинні розташовуватися симетрично і охоплювати всю переноску , крім верхнього клапана. Приметайте їх і пристрочите, після чого пришийте короткі смужки бічній частині.
6
Складіть виворітними сторонами фланелевий і каландрові клапани. Змітайте і стачайте всі шви, крім того, яким клапан буде пришивати до задньої частини перенесення. Шви разутюжьте і виверніть деталь на лицьову сторону. Відкритий зріз заутюжьте на виворітну сторону, потім підігніть припуски всередину і знову заутюжьте. Клапан з протикомариних сітки обшийте по краю тасьмою, склавши її вдвічі. Залиште необшітим край, який буде притачивают до задньої частини. Вкладіть відкритий зріз сітчастого клапана в припуски основного. Приметайте клапан до задньої частини перенесення і прітачать.
7
Змітайте і стачайте короткі шви боковин. Вкладіть в зовнішню деталь каркас з утеплювача і пришити в декількох місцях параплена до припуску. Припуски можна приклеїти до парапленовим деталям.
8
Викроїте і зшийте підкладку. Шви повинні бути на виворітній стороні. Боковину можна зробити однією деталлю, щоб не потрібно було возитися з кутами. Обробіть зрізи оверлоком. Виверніть підкладку так, щоб лицьова її частина була всередині перенесення, і вкладіть її в каркас з утеплювача. Підігніть припуски зовнішньої і внутрішньої частин сумки. Змітайте їх і сострочіть по лицьовій стороні на відстані 0,1 см від краю.
9
На обох клапанах прорежьте і обмітайте петлі. На передню частину перенесення пришити гудзики. Ручки можна зшити разом, але можна прикріпити до них пластмасові пряжки. У цьому випадку довжина буде регулюватися.
Корисна порада
Незважаючи на те що каландр і утеплювач добре клеяться, переноску краще все-таки пошити. Клей без запаху знайти не так-то просто, а різкі аромати будуть турбувати кішку. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете прошити утеплювач на сучасній машинці, скористайтеся старої механічної типу "Зінгер" або "Подольск".