Як вийти в BIOS на ноутбуці.

В BIOS можна налаштувати багато параметрів роботи комп'ютера. Наприклад, цього меню можна розігнати процесор, налаштувати роботу оперативної пам'яті, системи охолодження. У стаціонарних комп'ютерах для входу в BIOS використовується всього кілька клавіш. Натискаючи їх по черзі, легко знайти правильну. Зовсім по-іншому справи йдуть в ноутбуках.

Вам знадобиться

- Ноутбук.

Інструкція
1
Моделей ноутбуків дуже багато, і для кожної з них використовується певна клавіша для входу в BIOS. Але в порівнянні зі стаціонарним комп'ютером таких клавіш набагато більше. Для початку детальніше про сам процес входу в BIOS. Натискати клавішу необхідно відразу ж після включення ноутбука, коли на екрані з'являється інформація про вашу систему. Це всього кілька секунд. Якщо не встигнути в цей час її натиснути, то доведеться чекати завантаження ноутбука, після чого вимикати і включати його знову. Або перезавантажувати.
2
Також якщо у вас є керівництво до вашого ноутбука, обов'язково його перегляньте. Можливо, там ви знайдете інструкції для входу в BIOS-меню.
3
Досить поширені випадки, коли для входу в BIOS використовується клавіша Del. Відповідно, вам необхідно натиснути її в той проміжок часу, який описаний вище. Також часто щоб потрапити в BIOS-меню, на багатьох моделях ноутбуків слід натиснути F2. Нерідко з набору F-клавіш використовуються F5, F10, F11.
4
Якщо жодна з перерахованих клавіш вам не допомогла, ви можете натискати їх все, поки не знайдете потрібну. На деяких моделях для входу в BIOS використовується клавіша Enter. Але це зустрічається дуже рідко (як варіант виключати не варто). Таким методом підбору ви можете знайти клавішу, яка відповідає за відкриття BIOS-меню на вашому ноутбуці.
5
Ще один важливий момент. Якщо ви натискаєте клавішу, і вона не спрацьовує, то вам не слід перезавантажувати ноутбук за допомогою кнопки на панелі. Краще почекати повного завантаження системи і перезавантажити ноутбук штатними засобами ОС. Звичайно, це займе трохи більше часу. Але зате ви не ризикуєте вашим ноутбуком. Перезавантажувати його за допомогою кнопки необхідно тільки в самих крайніх випадках, коли система "зависає" повністю.