Як вибрати розмір пуховика.

У зимовий час року, особливо під час сильних морозів, пуховик відмінно рятує від холоду, зберігаючи тепло біля тіла. Але як же не помилитися з розміром , купуючи нову верхній одяг?
Вам знадобиться
  • - пуховики;
  • - сантиметрова стрічка
Інструкція
1
Вибираючи верхній одяг, керуйтеся тим розміром , який ви звикли носити в повсякденному житті. Найчастіше, наприклад, 42 розмір футболки відповідає 42 розміру пуховика.
2
Щоб бути впевненими, що дана річ НЕ маломерят або, навпаки, не є більшою, ніж ви очікуєте, приміряйте пуховик перед покупкою. Подібним чином ви зможете спокійно підібрати більш підходящий вам розмір, якщо виникнуть які-небудь незручності.
3
Якщо ви не знаєте свого розміру на даний момент, надіньте будь светр або кофту, в якій будете носити пуховик. Далі виміряйте свій об'єм грудей в самій виступаючої частини. Проводити вимір необхідно точно під руками в районі пахвових западин. Розділіть отриманий результат на два. При необхідності округлятимете отриманий результат в більшу сторону. Завдяки цим нехитрим обчисленням нескладно дізнатися свій російський розмір одягу.
4
Купуючи пуховик, враховуйте, що на етикетці може бути зазначено не лише російська, а й європейський розмір або їх маркування. Щоб не помилитися, не забувайте, що 40 російський розмір відповідає 34 європейському; 42 - 36; 44 - 38; 46 - 40; 48 - 42 і т.д.Помніте також про маркування розмірів. Вказівка XS на етикетці позначає, що ви тримаєте в руках пуховик 40 розміру; S - 42; M - 44; L - 46; XL - 48; а 2XL - 50 розміру.
5
Купуючи пуховик через інтернет або ще якимось способом, коли примірка неможлива, ознайомтеся на сайті магазина з їх таблицею розмірів. Іноді бувають розбіжності зі стандартними величинами.
Зверніть увагу
Вибираючи коротку модель пуховика, зверніть увагу на те, що при піднятті рук та рух він трохи підніметься.
Корисна порада
Щоб розібратися в наповнювачі, який містить вибраний вами пуховик, подивіться на ярличок вироби. Якщо ви побачите напис down, значить дана річ містить лебединий, гусячий, качиний або гагачий пух. Позначка feather означає, що до пуху додано деяку кількість пір'їн. Напис cotton говорить про те, що в руках ви тримаєте не пуховик, а ватник. А позначка wool підказує, що наповнювач представлений вовняним ватином або синтепоном.