Як подивитися на планету Земля. Як подивитися на землю з космосу.

Навряд чи знайдеться людина, яка хоч раз за своє життя не мріяв подивитися на планету Земля у всій красі з космосу. У деяких ця мрія збувається, вони стають космонавтами або космічними туристами. Для всіх інших з'явилася унікальна можливість подивитися на Землю за допомогою комп'ютерних технологій.
Інструкція
1
Дивіться на планету Земля в режимі online.Увідеть її можна за допомогою устаткування навколоземного супутника та інтернету. Зйомку планети виробляють камери Міжнародної космічної станції, прикріплені із зовнішнього боку. Трансляція здійснюється на офіційному порталі НАСА.
2
В даний час створено безліч програм, що дозволяють дивитися на Землю не тільки цілком з космосу, але й розглядати панорами безлічі ділянок в наближеному режимі. Підключіться до програми в мережі інтернет, яка дозволяє отримати доступ до супутникових фотографій планети Земля. Навколоземні супутники постійно роблять знімки планети, більша частина яких потрапляє в розділ американської програми Google. Зайдіть на сторінку цього сервісу в розділ «Карти Google», і ви легко знайдете знімок вашого міста, району, будинки в різних масштабах і різним ступенем деталізації.
3
Скористайтеся унікальним програмним продуктом «Google Earth». Цей віртуальний глобус дозволяє побачити планету Земля з космосу в об'ємному зображенні. Відчуйте себе космонавтом на орбіті.
4
Вивчіть в розділі «Знайомство» програми, за допомогою яких ви будете вивчати нашу планету . Управління цією програмою доступне і легке. Переміщення в просторі і по поверхні Землі відбувається в будь-якому напрямку. Дана програма дозволяє подорожувати в океанських глибинах, переглядати рельєфи різних місцевостей в 3D.
5
Перегляньте розділ «Навчання». Тут розробники пропонують ознайомитися з можливостями програми і навчать вас працювати з нею самостійно. Ви зможете відправитися у віртуальну подорож в місця, де ніколи не бували.
6
У процес перегляду Землі дотримуйтесь вказівок підказок у програмі, завдяки яким ви впораєтеся без проблем і насолодитеся прекрасним видом нашої планети.