Як приймати вітаміни для очей.

Проблема зниження зору і швидкої втоми очей є дуже актуальною в сучасному світі. При виникненні таких проблем рекомендується примі вітамінів, які покращують стан слизової оболонки, а також функціонування всіх інших структур людського очей а.
Інструкція
1
Для нормального функціонування очей потрібен цілий комплекс вітамінів. Перше речовина, яка позитивно впливає на роботу зорового апарату - це вітамін А. Він підтримує нормальну роботу сітківки. Ця речовина міститься в моркві і чорниці. Пам'ятайте, що вітамін А є жиророзчинних речовиною, а тому засвоюється організмом набагато краще в комплексі з жирами - сметаною, вершками, рослинним або оливковою олією.
2
Ще одним важливим вітамінів є рибофлавін, який попереджає процес дистрофії рогівки, а також забезпечує нормальне функціонування зорових нервів. Ця речовина міститься в кисломолочних продуктах, грибах і деяких овочах.
3
При зниженні зору рекомендується приймати вітамін С. У великій кількості він міститься в шипшині, цитрусових, квашеній капусті і молодій картоплі.
4
На сьогоднішній день створено безліч комплексних вітамінних препаратів, які містять не тільки перераховані вище вітаміни, але і ряд інших елементів, без яких нормальне функціонування зорової системи просто неможливо. До вітчизняних препаратів можна віднести «Біофіт», «Оковіт» та багато інших.
5
Існують деякі правила, яких слід дотримуватися під час прийому вітамінних комплексів. По-перше, приймайте їх відповідно та інструкцією на упаковці. Ніколи не приминається вітаміни на голодний шлунок - вживати їх потрібно вранці, після сніданку.
6
Якщо препарат представлений капсулами або таблетками, то запивати їх можна тільки чистою водою. Ні в якому разі не запивайте вітаміни кавою, чаєм, молоком або соками, так як від такого впливу корисні речовини можуть руйнуватися.
7
Якщо таблетки вітамінного комплексу не жувальні, то розкушувати їх не можна, так як в цьому випадку частина корисних речовин зруйнується ще в ротовій порожнині.
8
Дуже обережно поставтеся до прийому інших медикаментів під час оздоровчого комплексу. Наприклад, вітаміни не можна приймати під час лікування антибіотиками. Що ж стосується всіх інших медикаментів, то перед їх прийомом варто проконсультуватися з лікарем. За порадою фахівця рекомендується звернутися і людям з харчовою алергією.