Як правильно написати резюме на посаду адміністратора ресторану. Як правельно скласти резюме.

Якщо ви шукаєте роботу адміністратора ресторану, правильно написане резюме може залучити здобувача. Інформація про вас і ваших досягненнях в ресторанному бізнесі повинна відповідати цілям роботодавця та викликати не тільки інтерес, але і спонукати зустрітися для співбесіди.
Інструкція
1
Резюме повинно бути лаконічним, інформативним, легким для сприйняття, текст і шрифти краще виберіть із загальноприйнятих стандартів ("Times New Roman", 12-14), обсяг резюме - не більше сторінки формату А4. Повинна простежуватися чітка структура викладу інформації, для цього використовуйте абзаци, виділення шрифтом, але уникайте незвичних стилів і символів.
2
В резюме включите основні розділи, різні за тематикою й способом викладу інформації. Вкажіть: ПІБ, адреса, контактні дані (не слід нехтувати кодом міста та поштовим індексом).
3
Потім розкрийте мета - назва посади: адміністратор ресторану. Розкажіть, чому саме цю посаду ви хочете отримати. Доводи і аргументи повинні бути короткими і лаконічними: «Дуже цікава робота, передбачає роботу з людьми», «Відповідальна посада», «Вмію допомогти зробити вибір», «Працював в ресторані адміністратором» і т.д.
4
Вкажіть освіту. Згадайте про вивчення дисциплін, суміжних з адмініструванням, ресторанним бізнесом, а також розкажіть про перемоги та нагороди. Вкажіть пройдені вами курси, семінари, тренінги.
5
Опишіть трудовий досвід, починаючи з останнього місця роботи. Бажано вказувати тільки ті види робіт, які безпосередньо стосуються ресторанного бізнесу або управлінської діяльності. Для кожного пункту вкажіть дати початку та закінчення роботи, назву організації та займаної посади, уявіть короткий огляд посадових обов'язків і досягнень. Описуючи заслуги, бажано вживати дієслова: збільшив, заощадив, розробив, створив, скоротив.
6
Можете дописати додаткову інформацію - ступінь володіння іноземними мовами, персональним комп'ютером, програмами з обліку та адміністрування, наявність водійського посвідчення, інтереси і хобі (якщо вони пов'язані з управлінням і веденням ресторанного бізнесу), готовність до відряджень і ненормованого робочого дня .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pFeOtIBiXIo
Корисна порада
Наявність фотографії значно збільшує шанси вашого резюме бути поміченим. По-перше, приємна картинка здатна просто привернути увагу, по-друге, роботодавцю важливо, як виглядатиме його майбутній підлеглий.