Як вибрати сукню для вінчання ?

Сьогодні вибір весільних суконь величезний. У магазинах можна вибрати наряд будь-якого кольору, покрою, довжини. В ЗАГС взагалі нині можна з'явитися хоч в готичному вбранні, хоч у сукні Леї Органо - обмежень немає. Але якщо ви збираєтеся вінчатися, то деякі правила слід все ж дотримуватися.
Інструкція
1
Перше, що потрібно врахувати - колір весільного плаття. Воно повинно бути білого або будь-якого іншого світлого кольору. Звичайно, найчастіше нареченої саме біле плаття і вибирають. Але ж зараз не рідкість побачити наречену в червоному, зеленому, фіолетовому платті. Для вінчання ці забарвлення категорично не підходять. Сукня нареченої не повинно бути занадто яскравим або темним. Крім традиційного білого кольору дозволяється бежевий, колір слонової кістки, світло-блакитний, рожевий, кремовий. Однак є одне «але». Нерідко вінчатися вирішують пари, які живуть у законному шлюбі кілька років, часто вже мають дітей. І в цьому випадку священики зазвичай рекомендують біле плаття не вибирати. Адже суть білосніжного вбрання нареченої в її невинності, навіть якщо фактично це не так. Тому наречена має дітей, вагітна, або просто давно заміжня в білій сукні за мірками церкви виглядає дивно. У цьому випадку будь-які інші світлі відтінки - кращий вибір.
2
Другий нюанс - вінчальне плаття не повинно бути занадто відкритим. У церкві не вітається декольте, відкриті плечі і спина. Довжина повинна бути не вище коліна. Звичайно, в РАГСі і на весільному святі будь нареченій хочеться виглядати красиво і сексуально, і шкода ховати фігуру в закрите плаття. Особливо якщо на дворі спекотне літо. З цієї ситуації є два виходи. Можна купити дві сукні - одне для весільної вечірки, інше - для вінчання. Правда цей варіант досить витратний, і дозволити собі таку розкіш може далеко не кожна дівчина. Але є й інший вихід - у церкві прикрити всі «нескромність» болеро, накидкою, палантином. Плечі можна прикрити спадаючої фатою. Якщо руки відкриті, то слід підібрати до плаття рукавички до ліктя.
3
Що стосується матеріалу, з якого має бути зшите вінчальне плаття, то обмежень немає. Але усіляких стразів, бісеру та інших блискучих і переливаються деталей має бути небагато, або не бути зовсім. Але це не означає, що сукня має бути зовсім простим і непримітним. Сміливо вибирайте атлас, шифон, мережива. Популярні нині сукні з об'ємною спідницею на кільцях допустимі, але зайва пишність все ж не потрібна. На Заході досить популярний атрибут сукні для вінчання - довгий шлейф. Безумовно, це красиво, проте до православної традиції цей атрибут ніякого відношення не має і доречний скоріше для вінчання в католицькій церкві.
4
Як відомо, жінці дозволяється входити в церкву тільки з покритою головою. Тому обов'язково під час обряду вінчання на голові нареченої має бути фата, або ж палантин, газовий шарф. А ось капелюшок в якості головного убору не надто підійде з тієї причини, що над головами вінчаються тримають вінці - церковні корони, чому обряд і носить таку назву. Якщо на голові нареченої капелюх, це елементарно незручно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oGOvMJ6LIoE
Деякі люди прагнуть до того, щоб освятити свій шлюб у церкві, пройти красивий і урочистий обряд вінчання . Це прекрасна традиція, яка, як сподіваються майбутнє подружжя, зможе зробити шлюб міцнішим. Перед вінчанням дівчата починають думати над власним вбранням, а саме над сукнею. Від традиційного весільного образу вінчальне плаття не особливо відрізняється, але є кілька обов'язкових вимог.
Інструкція
1
Вибираючи плаття для вінчання , зробіть вибір на користь більш цнотливих і строгих моделей. Вінчальний наряд не повинен бути вульгарним.
2
Якщо ви вінчатися в церкві, у сукні обов'язково повинні бути рукава. Вони можуть короткими або довгими, все залежить від моди і ваших особистих переваг, але без них не можна обійтися. Якщо ж так вийшло, що у вас плаття без рукавів, для церковної церемонії необхідно щось придумати, наприклад, купити тимчасові рукава, зшити накидку, пелерину або болеро, яка б прикривала руки і плечі під час вінчання . Вона може бути мереживний, хутряний або з тканини, що збігається з нарядом. Після вінчання можете її зняти.
3
Звичайно ж, плаття, в якому ви збираєтеся до церкви, не повинно відкривати груди. Це не означає, що весь наряд повинен бути наглухо закритим, може бути присутнім невеликий скромний виріз. Така ж вимога до спини, оголена частина тіла при такій церемонії недоречна.
4
Не варто думати, що у вінчального жіночого вбрання має бути довжина в підлогу. Зараз це зовсім не обов'язково, головне, щоб плаття закривало коліна. Але ніяких викликають міні в церкві! Це не дискотека.
5
Колір весільного вінчального плаття необов'язково повинен бути білим (хоча білий символізує чистоту і невинність нареченої, тому є традиційним). Ви можете купити або пошити собі наряд будь-якого кольору, але бажано, щоб це були світлі відтінки: кремовий, світло-бежевий, кольору шампанського і так далі.
6
Обов'язковим елементом весільного вбрання нареченої є фата. І в цьому випадку вона не повинна бути формальним прикрасою, яке можна закріпити десь на потилиці або взагалі тільки натякнути на неї маленькою вуаллю. Для вінчання необхідна довга фата, яка б прикривала не тільки голову, але і плечі, і спину, і плаття. З урахуванням цього вибирайте і зачіску. Для церковного обряду варто вибрати простішу укладку, адже під час вінчання над головами нареченої і нареченого тримають вінці.