Як зробити забавний подарунок.

Продумувавши ідею забавного подарунка, потрібно пам'ятати про те, що такий сюрприз не повинен бути образливим тому, кому він призначений. Тут буде доречний гумор, але досить м'який і добрий, а от сатира і критичні натяки вже небажані. Навіть якщо сама людина нерідко критикує себе і сміється над своїми промахами, все одно подарунок не повинен містити в собі ніяких образливих натяків на фізичні або життєві недоліки.
Інструкція
1
Близьким родичам або друзям можна подарувати забавний шарж. Таку роботу із задоволенням виконають багато художників. Тільки дивіться, щоб гумористичне зображення вийшло добродушним, веселим і передавало найпривабливіші риси людини. Наприклад, до ювілею сімейної пари або до Новорічного свята можна замовити портрет для всієї родини.
2
Вас запросили на святкування Нового року хороші друзі? Замовте для кожного з них кухоль з фотопортретом і забавним написом, а на пляшці шампанського на ваше прохання фахівці можуть зробити будь-яку етикетку.
3
Ви добре в'яжете або шиєте? Тоді вам можна виготовити цікавий і привабливий подарунок самостійно. Зшийте смішні тапочки, які розвеселять їх володарку. Одягаючи таку забавну домашню взуття, вона щоразу буде із задоволенням згадувати про вас. Можна пов'язати плед, що складається з різних смішних сюжетів. Цей предмет завжди необхідний в будинку, тому він теж буде постійно піднімати настрій того, хто отримає такий чудовий подарунок . Взагалі, речі, виготовлені своїми руками, принесуть набагато більше радості, адже ви в них вкладете частинку себе і здійсніть власний творчий задум. В якості забавного подарунка може відмінно підійти і клаптева ковдра, і зворушливо смішна м'яка іграшка, і домашній жилет, з милими або смішними аплікаціями.
4
Деякі люди дарують в якості забавного і гумористичного подарунка предмети з секс-шопу. Однак далеко не кожна людина нормально сприйме таке підношення. Хтось вважатиме це проявом поганого смаку, а хтось навіть образиться. Тому якщо ви обираєте щось подібне, то повинні бути впевнені, що вас правильно зрозуміють і не образяться.
5
Для літніх людей забавним і милим подарунком можуть стати затишні домашні подушечки думки, цікаві предмети посуду, різні сувеніри та фото рамки. При виборі подарунка батькам можна поєднати корисні якості з гумористичними характеристиками. Наприклад, подарувати якісну постільну білизну із забавним малюнком.