Як зробити подіум в ваз.

Сучасні автолюбителі звертають велику увагу на якість звучання музики в автомобілі. Однак для того щоб слухати якісну музику, перебуваючи у вітчизняній машині, наприклад, автомобілі ВАЗ , потрібно поставити хороші колонки. Зробити подіум для них ви можете самостійно.
Вам знадобиться
 • - аркуш паперу формату А4;
 • - циркуль;
 • - невеликий лист фанери;
 • - дриль і свердла;
 • - ножівка;
 • - монтажна піна;
 • - шпатель;
 • - ніж.
Інструкція
1
Візьміть спочатку аркуш паперу і циркуль і зробіть окружність діаметром рівно 16 міліметрів, щоб стандартна акустика могла підійти під майбутній подіум. Після цього приклейте скотчем виготовлений шаблон до товстому листу фанери. Щоб зробити подіум для автомобіля з кишенями, виготовте з фанери також кільця для вашого динаміка.
2
Зробіть після цього особливий ухил кільця, щоб динаміки могли розташовуватися на різних осях. Якщо це не буде забезпечено, звук з різних динаміків стане придушуватися один одним. Щоб забезпечити хороше звучання, опустіть верхній край кільця на 4 сантиметри, а нижній край підійміть на 8 сантиметрів. Зніміть обшивку з дверей і приміряйте розташування майбутнього подіум а. Потім починайте збирати їх в конструкцію.
3
Просвердлите невеликі поглиблення для капелюшків саморізів. Це робиться в естетичних цілях. Після того як зберете деталі і злегка прикріпіть динамік до виготовленому кільцю, приміряйте ще раз конструкцію, щоб вчасно усунути виявившись похибки. Перевірте в цьому випадку болт, який регулює приводний тросик, і дверну ручку.
4
Приготуйте форму для кільця і динаміка за допомогою монтажної піни. Спочатку обприскайте поверхню фанери водою і видавіть на неї трохи піни. Ті тирса, які утворилися при випилюванні, також змочіть водою і перемішайте з монтажною піною шпателем. Далі викладіть отриману суміш на конструкцію і почекайте, поки вона не почне висихати.
5
Покладіть подіум и і форму в тепле місце і дочекайтеся повного висихання конструкції. Після цього обріжте ножем засохлу піну, яка стала виступати за краї, закладіть діри, що утворилися при обрізанні. Далі обшийте подіум спеціальним матеріалом.
Корисна порада
Щоб подіум для колонок не прийшов в непридатний стан завчасно, чекайте затвердіння монтажної піни не менше доби.
Багато автолюбителів приділяють особливу увагу якості звучання музики в своїй машині. Але якщо ви є власником вітчизняного автомобіля під назвою ВАЗ, то почути в ньому якісне звучання залишається лише мрією. А для того щоб втілити її в реальність, вам просто необхідно встановити якісні колонки. Виготовити для них подіум можна навіть своїми руками.
Вам знадобиться
 • - аркуш білого паперу формату А4;
 • - невеликий шматок фанери;
 • - скотч;
 • - ніж;
 • - циркуль;
 • - дриль і різні по діаметру свердла;
 • - ножівка;
 • - саморізи;
 • - монтажна піна;
 • - шпатель.
Інструкція
1
Зробіть на аркуші паперу за допомогою циркуля окружність, діаметр якої повинен бути строго 16 міліметрів. Це потрібно для того щоб під виготовляється подіум чітко підійшла стандартна акустика. Потім візьміть товстий лист фанери і приклейте до нього вийшов шаблон скотчем. Якщо ви хочете, щоб ваш подіум був з кишенями, то вам також буде необхідно зробити з фанери кільця для динаміка.
2
Забезпечте гарне звучання динаміків за допомогою ухилів кілець так, щоб динаміки були розташовані на різних осях. Якщо ви поставите їх на одній висоті, то звук з них буде придушуватися один одним. Тому для забезпечення відмінного звучання обов'язково спустіть верхній край кільця десь на чотири сантиметри, а на 8 сантиметрів підніміть нижній. Потім вам необхідно зняти обшивку з дверей і зробити виміри для майбутнього подіуму, а потім вже можна сміливо братися за складання конструкції.
3
Зробіть декілька невеликих поглиблень для капелюшків саморізів за допомогою дриля. Після складання всіх деталей слід злегка прикріпити динамік до одержали кільцю і приміряти конструкцію для того, щоб заздалегідь усунути з'явилися похибки. Ретельно перевірте болт, який відповідає за регулювання приводного троса і дверної ручки.
4
Підготуйте за допомогою монтажної піни необхідну форму для динаміка і кільця. Спочатку вам необхідно скропити поверхню всієї фанери водою, а потім видавити на неї трохи піни. Також візьміть тирса, які залишилися після випилювання, і теж змочіть їх водою, а потім шпателем змішайте їх з монтажною піною. Потім вийшла суміш слід викласти на конструкцію і дочекатися початку її висихання.
5
Віднесіть форму і подіум в тепле місце для того, щоб вся конструкція остаточно засохла. Після висихання слід за допомогою ножа обрізати засохлу піну, яка виступила за краї конструкції, і закласти дірки, якщо вони з'явилися при обрізанні. Потім візьміть вийшов подіум і обшийте його спеціальним матеріалом.