Як переслати документи поштою. Як переслати фотки по електронній пошті.

Важко уявити собі сучасного користувача інтернету, який не використав би електронну пошту. Нерідко по електронній пошті потрібно переслати фотографії, відскановані документи, таблиці, відео-файли. Пересилати документи по пошті не складно. Незалежно від того, який саме електронною поштою ви користуєтеся, принцип дій буде приблизно один і той же.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - наявність на комп'ютері файлів для пересилки.
Інструкція
1
Зайдіть в свою електронну поштову скриньку. Виберіть у ньому опцію «Написати листа». У шаблоні для письма натисніть «Прикріпити файл». При цьому відкриється віконце з усією файлової системою вашого комп'ютера.
2
Виберіть потрібний для відправки файл. Клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Файл з'явиться в спеціальній рядку віконця. Натисніть «Відкрити». Дочекайтеся повного завантаження файлу. Після завантаження ім'я файлу з'явиться в списку прикріплених файлів у формі листа. При необхідності видалити прикріплений документ натисніть на значок «хрестик» біля імені файлу.
3
Введіть адресу одержувача в відповідне поле шаблону письма, при необхідності - тему і текст листа. Натисніть «Відправити».
Зверніть увагу
На порталі Mail.Ru при пересиланні великого файлу (розміром понад 30 Мб) він автоматично заливається на проект Файлы@Mail.Ru. Термін зберігання файлів - 30 днів з моменту розміщення. Даним видом завантаження можливо скористатися лише при включеному в браузері JavaScript і встановленому flash-програвачі останніх версій. При цьому виді завантаження ви можете прикріплювати до листа до 50 різних документів, розмір кожного з яких до 1 Гб. При відсутності включення JavaScript і flash-програвача автоматично відбудеться перехід до стандартного завантажувачу, який дозволяє прикріплювати до листа до 50 файлів загальним обсягом 20 Мб.
Корисна порада
Час завантаження документа з комп'ютера в електронний лист залежить від швидкості вашого інтернет-з'єднання і від розміру самого файла.Возможная величина файла-вкладення в лист визначається, в тому числі, і швидкістю інтернет-з'єднання. Великі файли одержувач з низькою швидкістю з'єднання прийняти не зможе. Такі файли краще стиснути архіватором.Прі необхідності прикріплення до листа декількох документів при виборі файлів з комп'ютера потримайте Ctrl.